Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 756 677
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 9
Искам да споделя колко съм доволна от рейки-снощи от разстояние ми правиха рейки за нещо,което ме мъчи вече 10 дена и се почувствах определено по-добре.В момента с удоволствие бих приела още един сеанс

Искам да допълня,че аз по принцип не вярвам,че отвън някой може да ми повлияе с каквото и да е.Но вече 2 пъти се случва и не мога да отричам очевидното.

п.п.Ако поста ми е в неправилната тема,моля Модератор да го премести

# 1 141
  • София
  • Мнения: 770
Какво мислите за ясновидците в шоуто на Иван и Андрей?
Направи ми впечатление тази Гюкчен. Отзиви за нея?

# 1 142
  • Мнения: 0
Здравейте!
Хубаво е, че споделяте различни мнения. Simple Smile
И аз да попитам- някой има ли впечатления от Светлана от Хасково? Няма реклами, не се появява по теливизия или интернет, но съм чувала, че е интелигентна жена.
Някой има ли впечатления от нея, по-точно за ясновидските и способности?

# 1 143
  • Мнения: 65
Искам да споделя колко съм доволна от рейки-снощи от разстояние ми правиха рейки за нещо,което ме мъчи вече 10 дена и се почувствах определено по-добре.В момента с удоволствие бих приела още един сеанс

Искам да допълня,че аз по принцип не вярвам,че отвън някой може да ми повлияе с каквото и да е.Но вече 2 пъти се случва и не мога да отричам очевидното.

п.п.Ако поста ми е в неправилната тема,моля Модератор да го премести
След настройка за второ ниво Рейки може да се работи със символи и на разстояние и лечението може да не е само на конкретен проблем, а общо Simple Smile

Но мисля, че е по-практично човек да има настройка и сам да прави сеанси на себе си и на своите близки.

# 1 144
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен , вчера съвсем случаи но намерих темичката ви .Преди 6 години една моя позната ми доведе една жена в офиса да ми гледа , в началото ми беше малко странно ,гледа ми на кафе и ми каза , че ще се омажа до година за мен това беше супер странно защото мъжа с когото бях тогава изобщо не го виждах като мои съпруг та така освен това ми каза да не се омъжвам защото ще се разведа  до 1г след сватбата.Изобщо не и обърнах внимание така стана , че след по малко от една година се омъжих за този мъж.
1 месец след сватбата открих невероятни не6та за него и ре6их да се развеждам , сетих се за тази жена и я намерих и отидох при нея в момента в които ми погледна ча6ата ме попита дали знам че сам бременна ????? Thinking
Няколко месеца бяхме пробвали но цикъла ми си идва6е и нямаше6е никакви симптоми да сам бременна а тя твърдеше6е , че сам бременна и да се пазя , че виждала операция..... направих си 100 теста и нищо след 2 седмици ми прокарви между цикъла отидох на доктор и тя ми каза  , че сам бременна , би ми една инжекция за задържане и ме прати да почивам , на другия ден ме оперираха по спещност,   тръбата ми се пръсна била сам почти в 3 месец извънматочна бременност (докторката която ме прегледала не го видяла това).
След няколко седмици  пак отидох при тази жена , каза ми че още преди да се разведа щт сам срещнала мъжа с които ще съм , така и стана до ден днешен съм с него......
Жената е от Поморие ако някои го интересува 6те му дам тел. не взима скъпо 20лв и много ми е познавала , а аз все споря с нея и като стане все ми се смее
Много е подробна поне час си отделете !

Би ли ми писала на лично данните за връзка с тази жена,защото пощата ти е пълна и не ми позволява да ти пратя лично съобщение.ще съм ти много благодарен Simple Smile

# 1 145
  • Мнения: 1 520
Да, и това го има, прав си, но все пак журналистите ги проучват и шарлатани няма да сложат вътре, защото така застрашават собствената си кариера и добро име.
Какво добро име, какви проучвания, какви пет лева?! Shocked
Сериозно ли мислиш, че журналистката И.И. е издала книгата за да бъде полезна на хората, а не за да си напълни джоба? Наистина ли мислиш, че е въпрос на добро име, а не на цена? Wink Sign Exclamation

Слез на земята, Инера, не ставай смешна. Защото с всеки пост се излагаш все повече и повече.

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 12:42 от krem-karamel

# 1 146
  • Мнения: 1 037
Здравейте!
Хубаво е, че споделяте различни мнения. Simple Smile
И аз да попитам- някой има ли впечатления от Светлана от Хасково? Няма реклами, не се появява по теливизия или интернет, но съм чувала, че е интелигентна жена.
Някой има ли впечатления от нея, по-точно за ясновидските и способности?
Сестра ми е ходила няколко пъти при нея и казва, че всичко й познава. За Светлана знам, че разговаря с ангела-хранител на човека...

# 1 147
  • Мнения: 376
Крем-карамелче, книгата е написана от Владимир Николов, а не от И.И. , така, че в момента ти си смешната.  Laughing Който се интересува от феномени чете книги, а който гледа да се заяжда пише глупости по форуми. Wink

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 15:55 от Инера

# 1 148
  • Мнения: 1 520
Крем-карамелче, книгата е написана от Владимир Николов, а не от И.И., така, че в момента ти си смешната Laughing Който се интересува от феномени чете книги, а който гледа да се заяжда пише глупости по форуми Wink

Който и да я е написал - все тая.
Фактът, че Мария Асенова присъства и в двете книги ми е напълно достатъчен за да си направя изводите и за двамата автори Stop

# 1 149
  • Мнения: 0
hodil li e niakoi pri elena bakardjieva.kolko vzima.

# 1 150
  • Мнения: 0
zdravbeite hodil li niakoi pri elena bakardjieva .kakvi pari vzema i pomagali.

# 1 151
  • Мнения: 0
Здравейте!
Хубаво е, че споделяте различни мнения. Simple Smile
И аз да попитам- някой има ли впечатления от Светлана от Хасково? Няма реклами, не се появява по теливизия или интернет, но съм чувала, че е интелигентна жена.
Някой има ли впечатления от нея, по-точно за ясновидските и способности?
Сестра ми е ходила няколко пъти при нея и казва, че всичко й познава. За Светлана знам, че разговаря с ангела-хранител на човека...
Много благодаря!
Може да пробвам

# 1 152
  • Мнения: 0
Здравейте!
Хубаво е, че споделяте различни мнения. Simple Smile
И аз да попитам- някой има ли впечатления от Светлана от Хасково? Няма реклами, не се появява по теливизия или интернет, но съм чувала, че е интелигентна жена.
Някой има ли впечатления от нея, по-точно за ясновидските и способности?
Сестра ми е ходила няколко пъти при нея и казва, че всичко й познава. За Светлана знам, че разговаря с ангела-хранител на човека...
Много благодаря!
Може да пробвам
А някой има ли информация и отзиви  за други гаясновидки. Добре е това за Светлана,  но ми се иска да знам и за други гадателки в Хасково или региона
Не съм наясно, а мисля да опитам при някоя, но като че ли ми се иска да чуя отзиви или впечатления от някого. Прочетох впечатленията във форума, но само за една жена в Хасково се споменава. А други- добри и познаващи? newsm78
Иначе ми е ясно, че гадателката няма да ми реши проблема, но все пак една-две консултации не са проблем Wink
Може и ЛС да пишете- както прецените!
И благодаря! Simple Smile thumbsup
Хубав ден на всички! Grinning

# 1 153
  • Мнения: 8
Здравейте!
Хубаво е, че споделяте различни мнения. Simple Smile
И аз да попитам- някой има ли впечатления от Светлана от Хасково? Няма реклами, не се появява по теливизия или интернет, но съм чувала, че е интелигентна жена.
Някой има ли впечатления от нея, по-точно за ясновидските и способности?
Сестра ми е ходила няколко пъти при нея и казва, че всичко й познава. За Светлана знам, че разговаря с ангела-хранител на човека...

Би ли споделила контакти с нея?

# 1 154
  • Мнения: 206
Ще се вмъкна с коментар за Божидар Караджов, защото наистина има дарба момчето. В момента обаче записват не по-рано от март 2011 за Варна  newsm78 Била съм 2 пъти при него малко помня, но не ми е казал нещо, което да не е станало

Общи условия

Активация на акаунт