Какво мляко за кърмено бебе?

  • 517
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Здравейте! Бебето ми досега е било само на кърма /+ минимални количества твърда храна/. Но от няколко дни имаме проблем със сученето - болен е и му растат зъби и отказва гърдата. С помпата е много трудно, затова искам да му взема адаптирано мляко докато премине този период. Посъветвайте ме какво мляко да взема /чувала съм, че Аптамил и Милумил били най-близо до до кърмата, така ли е?/, така че да нямаме проблеми с приемането му?

# 1
  • Мнения: 5 241
Вземи Милумил  Peace Въпреки че тук във Варна се продават по две в кутия т.е. 900 гр. и след като пак започне да суче трябва да измислиш какво ще го правиш  Thinking За Аптамила е по същия начин  Simple Smile

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
ако трябва да съм честна на всички млека пише, че по състав са най-близки до кърмата  Whistling. На мен пък ми се струва, че ако минете на биберон после няма да можеш да го върнеш кам цица така че ако не искаш това по-добре потърси съвет в другия форум. Надежда пък отказа да суче на 2 седмици и до края на втория месец се цедих (ад е и те подкрепям каквото и да решиш), после направих грешката да сменя няколко малко на такова малко бебе (вие сте големи и няма проблем). Купувах и всички скъпи млека за които чуех (че е злояда и уж дано да и хареса та да прояде), но детето си хареса Фризолак - най-евтиното и това е.

# 3
  • Мнения: 5 299
Посъветвай се с педиатърката си, мисля че тя познава добре детето, както и ти и двете можете да решите проблема Peace
Иначе аз съм на Милумил и млякото е много вкусно Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
След кърменето Иво пиеше Аптамил.

# 5
  • Мнения: 4 068
Аз дохранвах Благородна с Нутрилон, но не съм особено доволна и сега давам Аптамил.

Общи условия

Активация на акаунт