Асортимент на Нестле - пюрета

  • 591
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Искам да дам на малкия някои пюрета да тества - разгледах сайта на Нестле, но няма какви видове има. Разгледах и Гербер, но нищо освен круша и тиква не ми хареса. Някой купува ли тази марка /Нестле/, за да ми помогне в избора?

# 1
  • Мнения: 8 450
Нямат голямо разнообразие за съжаление.Иначе ние ги харесваме.Яде градински зеленчуци и от плодовите ябълка с банан или нещо подобно.Иначе има плодови с кайсия и праскова,но аз още не съм давала.Градинските зеленчуци доскоро ги разреждах с кърма,че са малко гъстички,но сега вече ги яде и така.Като се затоплят стават идеални.А,и от месните яде пиле с картофи и моркови-превъзходно.И аз бих го яла.
И още нещо-според мен ви е раничко още за Нестле.Аз започнах към осмия месец да давам по простата причина,че нямат хипоалергенен вид пюрета само от един вид плод или зеленчук.Пробвай с нещо друго и изчакай за Нестле.

Последна редакция: нд, 09 окт 2005, 10:24 от Emia

# 2
  • Мнения: 1 547
 smile3521 Точно. Emia ти го е казала идеално.
Пюретата на нестле не са никак лоши, но по някаква причина вносът не е постоянен. Трудно се намират, а където ги има обикновено асортиментът е от 2-3 вида. Виж, Nestle Allete е друга работа. От тях има много видове - плодови, зеленчукови, месни, готови каши. Най-богат избор има в магазините на Неделчев и Неделчев Baby Nova. Но ти така или иначе си захранила късно. По-добре пробвайте пюренцата на Хип, че са малки бурканчета. Бебетата много ги одобряват. Пък другите ще почакат  докато порастнете още малко и можете да омитате по цяло бурканче от 190 гр.  feeding

Общи условия

Активация на акаунт