Дали ХРЕМАТА....

  • 580
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Преди 10дни малкия се разболя -температурка - ниска ,кашлича сополи - пробвахме първо само на сиропи и витамини, после антибиотик и му мина, аз обаче се влача болна още. Досега такова чудо не ми се беше случвало да мъкна силна хрема вече над 10 дни.Вече се чудя да не съм направила някой синузит, и капките за нос спряха да действат и главата ме боли вече 3-ти ден . Та то аз ще ходя пак на лекар, ама какви са симптомите на синузита ми е въпроса? Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 210
Незнам какви капки за нос ползваш но е желателно да ги спреш защото на листовките на почти всички пише да не се ползват повече от 7 дни. Аз лично предпочитам в такива случай лечение с билки и други такива средства. Ти си отиди на лекар да провериш дали не е синузит. При него най ясна изразена е болката точно между очите на челото над носа /надявам се разлра/ особенно като се наведеш. На мен ми помага по една капка топъл мед във всяка ноздра. Усещането е като при древно китайско мъчение защото меда се стича и слиза чак в гърлото ти но ефекта е велик.

Общи условия

Активация на акаунт