kak da otkagem biberona zalagalka

  • 432
  • 7
  •   1
Отговори
Yoana e na 6 meseca prez denia ne iska biberon no kogato zaspiva e zadalgitelno s nego kak da ia oty4a

# 1
  • Мнения: 3 478
Вчера и онзи ден имаше такива тема ама къде не се сещам. Пусни търсачката или ако някой може да даде линк.

# 2
  • Мнения: 3 537
Защо ще я отучваш от бибата,та тя е малка още,нека си заспива детето с нея,ние сме така,но с палеца в уста Rolling EyesИ то при положение,че не я смуче постоянно,не мисля ,че е необходимо все още Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 303
Доста зор ще видиш, още е малка. Някой бебета (като моето) я захапа на 4мес. Чак тогава разбра, че е за удоволствие. Ти искаш на 6мес да отучваш. Нямам идея как да стане. А и не мисля, че си заслужава усилието Tired

# 4
  • Мнения: 46 437
Малко е за отучване.

# 5
  • Мнения: 955
Сина ми като стана на една годинка му прибрах всички биби. Мрънкаше няколко дни и забрави за тях безвъзвратно. Сега когато имам второ бебе дори, когато някоя биберона се озове без надзор той я взима и си играе с нея с ръце. Въобще не стопля, че това нещо се смуче.  hahaha

# 6
  • Мнения: 410
Аз на 4 м. го научих! на биба, защото взе да си лапа палчето при заспиване вечер.
Сега е зора да я махнем. Като викне " бубе, бубе" #2gunfireкато си заляга!
Но няма някой на 20г с биберон в устата де! Вече разбира всичко и все обяснявам на кого ще я подарим, и един ден, СКОРО, и това ще се случи.

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 844
Е вие сте само на 6 месеца !
Като прочетох заглавието си помислих- ето като нашия проблем, ама ние сме на 1г и 5 м., макар че много не се стряскам за отучване, голямата ми дъщеря смука залъгалката до 2г и 3 м/не че е за гордост де/, но тогава нещо я излъгахме и тя го забрави, но вече се сещаше за доста неща и го прие по лесно.

Общи условия

Активация на акаунт