Седмичката 10-16.10.05

  • 2 415
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 029
Здравейте всички!Желая ви много здрава,усмихната и пълна с приятни емоции нова седмичка!И много нови новинки за бебчета! newsm51

# 1
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро и от мен  bouquet
много късметлийска седмица на всчики!

# 2
  • София
  • Мнения: 213
Здравейте и от мен
На всички желая успешна седмица и само радостни новини
 Hug

# 3
  • Мнения: 2 015
 newsm17-се  lalalala-ки да  Shocked-те  EFP-те чертички.Много да се  newsm44 newsm44-ме и лятото да гушка ме  smile3504...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Здравейте всички!
Не знам дали в седмичната тема е мястото да питам, дано обърнете внимание на въпроса ми.
Преди месец и половина ми се случи извънматочна бременност, която едва откриха, защото ембриончето беше заседнало съвсем в началото на тръбата над яйчника.
Това е странно, защото това е най-широката част на тръбата.
Както и да е, според лекаря, който ме оперира, тръбата ми изобщо не е запушена, а само е по-тясна от другата.
След операцията ми правиха хидротубация и казаха, че и двете тръби са проходими и не би трябвало да се повтори картинката следващия път.
Аз обаче не съм съвсем убедена. Моля да споделите, ако имате такава по-тясна тръба, дали е рискова при нова бременност?
Аз исках следващия път да следим да овулира другият яйчник, ама нямало гаранция, че яйцеклетката ще мине през другата тръба  Thinking

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех на всички момичета! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 320
Привет, момичета!
Искам да ви питам-ако през нощта почти не съм спала - лежах и се въртях цяла нощ, но не съм ставала от леглото - каква трябва да е базалната температура сутринта-ниска или висока?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Момиче , по принцип трябва да се мери преди всякакви движения , защото те повишават темп.
И все пак и това си е до организъм .  По скоро не зачитай днешната темп. и така  Simple Smile .

Усмихната седмица и от мен !

# 8
  • Мнения: 1 320
Морена, ма тя много висока днес-37,0. Направо съм изумена. И една надеждичка ме гложди...ама ще видим тия дни. Всъщност утре трябва да ми дойде. То днес няма да е Simple Smile. Ама и снощи ми беше висока. Та така.
Да ти честитя тук годишнината от сватбата, че нямам време да ровя за другата тема-още 100 пъти да празнувате точно този празник!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
..И една надеждичка ме гложди...
................
Да ти честитя тук годишнината от сватбата, че нямам време да ровя за другата тема-още 100 пъти да празнувате точно този празник!

Дано , дано  Grinning !
........
Благодаря ти , много мило  Hug !

# 10
  • Мнения: 1 951
Весела седмичка и от мен, иzпълнена с много бебеШки новини smile3521

Моренка, честита годиШнина и от мен   bouquet
Ние Ще праzнуваме точно след една седмица, но не от сватбата, а откак сме zаедно Wink

# 11
  • Мнения: 133

Честита седмичка и от мен.Много усмивки,много любов и много новини за бебчета newsm10
На Морена-да се похвалиш и на златната сватба Joy

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Благодаря ви момичета   bouquet !
И да ви се връща  Grinning !

# 13
  • Мнения: 7 718
Честита годишнина Laughing

# 14
  • Мнения: 1 029
Весел ден на всички!И много положителни емоции ви желая! newsm68
Само Лали е тук,къде са всички?! 55

Общи условия

Активация на акаунт