Пурегон (Puregon)?

  • 3 340
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 373
Момичета, чували ли сте за стимулация с това лекарство и за евентуални страничк=ни ефекти като гадене, горещи вълни, напълняване?

Предварително ви благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Ето нещо за Пурегон-а , а и една стара твоя тема , в която също се споменава за него , та би могла да ти е полезна  Simple Smile .

# 2
  • София
  • Мнения: 6 360
няма такива странични ефекти!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
На мен от него почти ми спря менструацията...Беше страхотно разочарование. Може би за инвитро е ОК, но иначе...Изобщо не се получи. Но както знаеш при всеки е различно Laughing

# 4
  • Мнения: 272
Здравей! При мен има странични ефекти, но не знам от какво точно са. Първо ми сложиха Диферелин и на листовката към него пишеше, че може да има горещи вълни. След това Пурегон, но при него няма странични ефекти. Моята стимулация приключи на 14 септември, но все още ме обливат горещи вълни. Сега ги разбирам жените, които влизат в климактериум. Между другото това се появи след като спряхме стимулацията.  Ужасно е имам чувството, че ще изгоря и след това - всичко нормално. Има обаче и положителна страна - по принцип съм зиморничава, а сега времето е хладничко.  Grinning 

Общи условия

Активация на акаунт