ФДТ на Буржоа + подарък пудричка???

  • 1 405
  • 16
  •   1
Отговори
В момента рекламират фон дьо тен на Буржоа, който е в промоция и при покупката му, получавате подарък пудра! ФДТ мисля, че се казваше Колор Адапт...
Та, имате ли някакви отзиви-било то положителни или отрицателни за него, какви пари струва, за каква кожа е подходящ!?

Аз съм с нормална към суха кожа, млада (на 20 г.) и търся леко към средно покривен ФДТ! Досега все си ползвам продуктите на Л'ореал-предимно Кашмир перфект и Визибъл лифт (въпреки че е за по-зряла кожа) и съм доволна....но сега много ме блазни пудрата подарък! Blush

# 1
  • Мнения: 442
Хъм! newsm78 Преди два дни си купих фон дьо тен на Bourjois. Най-новият е, само че се казва repuplant. Подаръче нямаше Mr. Green
Иначе е доста добър мисля. досега не съм ползвалар така че нямам база за сравнение, но пък си и имам изисквания Simple Smile Определям го като леко покривен.
А, струва 17.90 лв. (въвеждаща цена), by the way Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 9 399
Цитат
рекламират фон дьо тен на Буржоа, който е в промоция и при покупката му, получавате подарък пудра! ФДТ мисля, че се казваше Колор Адапт...
Да не бъркаш нещо фирмите.
Да не би да става дума за Макс фактор? newsm78

# 3
  • Мнения: 3 331
В момента рекламират фон дьо тен на Буржоа, който е в промоция и при покупката му, получавате подарък пудра! ФДТ мисля, че се казваше Колор Адапт...
Та, имате ли някакви отзиви-било то положителни или отрицателни за него, какви пари струва, за каква кожа е подходящ!?

Аз съм с нормална към суха кожа, млада (на 20 г.) и търся леко към средно покривен ФДТ! Досега все си ползвам продуктите на Л'ореал-предимно Кашмир перфект и Визибъл лифт (въпреки че е за по-зряла кожа) и съм доволна....но сега много ме блазни пудрата подарък! Blush

Точно така, Colour Adapt е ФДТ на Max Factor, но действително е в промоция. Купиш ли го ти подаряват пудра. Използвала съм и пудрата и ФДТ и колкото мога да хваля ФДТ, толкова не мога да кажа нищо хубаво за пудрата. Вече си купувам трета опаковка Colour Adapt . Специално на моята кожа и се отразява добре - 29 год., без някакви много видими недостатъци, смесен тип. Харесва ми това, че действително се слива с кожата и е почти незабележим. Не мисля обаче, че е много покривен.
Пудрата си я бях купила веднъж и я използвах не повече от няколко пъти. Или аз не си улучих цвета или просто не я бива. Стои някак брашнено Close личи си, което мен най-много ме дразни.
Ами това е. Ако имаш някакви въпроси, питай. С удоволствие ще ти отговоря. Laughing

# 4
  • Мнения: 1 517
На Макс фактор си взех ФДН с подарък пудра,но пудрата не е моя цвят а ФДН е

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Карла, не си ли избираш сама цвета на 2-та продукта или вървят комплект?

# 6
В момента рекламират фон дьо тен на Буржоа, който е в промоция и при покупката му, получавате подарък пудра! ФДТ мисля, че се казваше Колор Адапт...
Та, имате ли някакви отзиви-било то положителни или отрицателни за него, какви пари струва, за каква кожа е подходящ!?

Аз съм с нормална към суха кожа, млада (на 20 г.) и търся леко към средно покривен ФДТ! Досега все си ползвам продуктите на Л'ореал-предимно Кашмир перфект и Визибъл лифт (въпреки че е за по-зряла кожа) и съм доволна....но сега много ме блазни пудрата подарък! Blush

Точно така, Colour Adapt е ФДТ на Max Factor, но действително е в промоция. Купиш ли го ти подаряват пудра. Използвала съм и пудрата и ФДТ и колкото мога да хваля ФДТ, толкова не мога да кажа нищо хубаво за пудрата. Вече си купувам трета опаковка Colour Adapt . Специално на моята кожа и се отразява добре - 29 год., без някакви много видими недостатъци, смесен тип. Харесва ми това, че действително се слива с кожата и е почти незабележим. Не мисля обаче, че е много покривен.
Пудрата си я бях купила веднъж и я използвах не повече от няколко пъти. Или аз не си улучих цвета или просто не я бива. Стои някак брашнено Close личи си, което мен най-много ме дразни.
Ами това е. Ако имаш някакви въпроси, питай. С удоволствие ще ти отговоря. Laughing

Охх, много съм смотана, трябва да ми се забрани интернета в малките часове...наистина беше Макс Фактор! Rolling Eyes Аз тъй или иначе си имам още ФДТ-и, може и да пропусна тази промоциика, щом има отрицателни мнения за пудрата! Винаги съм мислила, че този продукт (пудрата) е подходящ за по-мазната кожа...и ако е така е нормално на твоята да стои брашнено.....но дали ми е правилна логиката? newsm78 newsm78 newsm78

Каква му е цената ме интересува...и наистина ли вървят в комплект, без да има право човек да си избере и подходяща пудра!?

Поздрави на всички! Hug

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 Аз ползвам Colour Adapt и пудра на Max Factor (последната от 5-6 години) и съм адски доволна. Затова след работа ще изтръчкам до Ремедиум и после ще ви докладвам каква е хавата. Много ще е тъпо обаче ако не си избираш сам.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
И аз да не чуя нещо!
Купих с и фдт и пудра от една аптека на Витошка за 23 лв. , може да си избереш пудрата.
П.С. Единствения ми фдт досега е Лореал и съм си слагала 3-4 пъти от пролетта досега, за к'во ми беше нов, ама айде!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз й се глася на тази промоция - мисля в края на тази седмица да се отдам на пазаруване!
Карен, как е ФДТ? А пудрата?

# 10
  • Мнения: 5 539
Това им е гадното на промоциите, че купуваш неща, от които нямаш нужда Wink
Ето сега например нямам нужда от пудра, а ФДТ ми свършва. Бях се навила за един на Лореал, но сега как да устоиш на таква промоция Flutter Blush
Ще видим... докога всъщност е прИмоцията?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Чоколина, още не съм ги извадила от чантата!  smile3555

# 12
Чоколина, още не съм ги извадила от чантата!  smile3555

При първа възможност ни се похвали и цената сподели! newsm62 newsm62 newsm62

# 13
  • Мнения: 1 517
Карла, не си ли избираш сама цвета на 2-та продукта или вървят комплект?
Ми не залепена е към ФНД

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чоколина, още не съм ги извадила от чантата!  smile3555

 newsm62

А ти как си избра пудрата, като са залепени едно за друго?

Общи условия

Активация на акаунт