Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 525
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Лени, темичката е вълшебна!!!! Чак мъжът ми стана да види за какво казвам Уау! толкова въодушевено.  Hug
Винце, много добре си ме допълнила в старата темичка - благодаря!
Светлина, благодаря за линка към радиото - интересен е. Някои казват, че не се раждаме ,за да изпълним задачи, отработим карма и т.н., а за да се научим да творим, т.е. да се научим да сме като Създателя - да създаваме. Заради радостта от сътворяването.
Което, като се замисля, може би е вид отработване на карма, своеобразно, разбира се...
За съжаление, Горещо не мога да го гледам - vbox7 почти не се отваря от чужбина. Понякога успявам да видя нещо, след час чакане, но този клип изобщо не зарежда....
Мижка - и аз съм 1чка!  bowuu
Не съм ви чела в тази темичка, момичета, отивам да чета назад.
Благодаря ви, че ви има!  Hug

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 22:30 от Millla

# 16
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Лени,   bouquet

И аз ще направя житния режим от трети. Сега го бях почнала, само три дни.

Днешното ми преоткритие - една мантра, за която имам смътен спомен, че е споменавана преди доста време

# 17
  • Мнения: 541
Цоп и аз в новата тема, макар че съм само от четящите?

Лени страхотно оформена и изчерпателна тема.

Благодаря!  Hug

# 18
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 037
Прекрасно оформена тема Crazy Мнооооого положителни емоции на всички през идната седмица и не спирайте да се усмихвате  bouquet

# 20
  • Мнения: 105
Темичаката е супер!Следя с интерес!  bouquet

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
Лени, темата е перфектно оформена! Благодаря!

От есента до сега три пъти правих житния режим и действително се чувствам много добре, не само по време на режима, но и след него. Сега и съпругът ми се е запалил и решихме всеки понеделник да имаме пречистващ житен ден.  Миналата седмица каза, че не си спомня през съзнателния си живот три дни да не е ял хляб.  Laughing

 Вече съм накиснала житото за утре.

Желая ви спокойна нoщ!

# 22
  • София
  • Мнения: 546
страхотна тема Simple Smile   bouquet
супер сте се постарали момичета Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 674


Лени, всеки път с нетърпение чакам новата тема, за да видя оформлението на първата страница!   Heart Eyes   Много ми хареса това "ФОРУМ ХОРОШЕГО НАСТРОЕНИЯ!   Joy Hug

Milla,
в  унисон съм с твоите мисли ... Hug

svetlina8  Hug   Вече съм фен на Радио Феникс! Благодаря, че сподели!  Heart Eyes

Коконче, какъв е този житен режим на Дънов?  Thinking Определено ме заинтригува... Flutter




За равновесието във Вселената,и как за да дойде нов живот трябва да си отиде друг?   [/color]

Това къде си го чела това  , че е така?  newsm78 Не мисля, че за да се роди някой,  всъщото време някой  друг трябва да умре.  В смисъл, ако беше така, тогава населението на земята винаги щеше да е все един и същи брой... Rolling Eyes

Христии, много се радвам за твоя татко!  Hug

Миш,  подай  на другарче  линк към този форум за житния режим...  Бих искала да го изпробвам и аз...ако успея Rolling Eyes


При нас днес беше  минус 20  градуса ...   , така че аз цял ден съм пред камината , а в Пловдив , майка ми   каза, че  било   + 20   Crazy


В един руски сайт  открих  число на  Душата ми   ...и като видях какво пише, направо...  smile3544  Ама много истина, много нещо... Shocked





Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 02:09 от ЧервеноВинце

# 24
  • Мнения: 13
Благодаря за пълноценната, обогатяваща и красива тема, благодаря на всички ви , че подарявате времето си и споделята знанията, идейте, мислите, желанията... си. Най/ вече благодаря за създаването й!
Краасиви сънища!

# 25
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Коконче, какъв е този житен режим на Дънов?  Thinking Определено ме заинтригува... Flutter
Миш,  подай  на другарче  линк към този форум за житния режим...  Бих искала да го изпробвам и аз...ако успея Rolling Eyes


Винце, понеже и аз съм в кюпа, hahaha  да подам няколко  линка  Hug /  ooooh! Нали съм Мара Подробната, изчетох още 5 пъти по толкова  Mr. Green/

Житният режим през годината



Братството са направили подфорум "Житен режим" - http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showforum=63, в който има доста полезна информация, но и такава, която може да обърка "прохождащия", защото са поднесени всякакви /включително взаимоизключващи се/ мнения  Peace
 
Житният режим на Учителя Петър Дънов в БГ-МАММА   - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=471046.0

Житен режим 2010 в Земя на заем - http://www.zemianazaem.com/archives/242




              П.П. Ако имате въпроси, моля, не ги задавайте тук, а в темата за житния режим      bouquet

Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 03:32 от lenny_pld

# 26
  • Мнения: 3 674
Лени, мерси!  Hug ... то било  в нашия форум... Crazy

 Отивам да чета... Peace


# 27
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Мили момичета, много интересни дискусии сте започнали. При мен времето все е кът, но се опитвам да надничам когато мога.

Исках да споделя нещо интересно, тъй като напоследък все с лоши вести влизах при вас.
При едно от поредните новолуния си бях пожелала повече качествено време с децата и от тогава зачестиха проблемите с моя син в училище. Получих голям ритник от съдбата за нещо, за което все не можех да се реша или по-скоро да поема отговорност и нямах друг избор, освен да го спра от уч-ще. Сега сме заедно по цял ден и аз получих каквото исках. А най-важното е, че и на него много му харесва.
Другото хубаво нещо е от днес - моят мъж цял ден имал видения със звук, които не се връзвали много с очакванията му. След което започнали други натрапчиви мисли за златни медали, победа и малко след това всичко се изясни. Оказа се, че малкия е със златен медал от днешното състезание. Много съм щастлива.

Благодаря ви за прекрасната тема и успешна седмица на всички!!!

PS   Започнах Даян Стейн преди време, но нещо все ме отблъскваше при нея и спрях. После минах на Кен Уилбър - интересен. И в момента с голямо удоволствие чета Джон Темпълтън - Планът Темпълтън.

Между другото бях се замислила от известно време, че трябва да се стегна и да прочета Библията и вчера ненадейно на вратата се появи една съседка с предложение всяка седмица да си правим дискусия по темата. Хубаво, ама тя се оказа от Свидетелите на Йехова и сега се чудя как ще се отърва от нея.

# 28
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
А може би не трябва да се отърваваш? Нали ще е дискусия? Може пък ти да й покажеш различни гледни точки  newsm78  Е, ако е много натоварващо за теб - прецени си.

КЛОНКА,  Hug

# 29
  • Мнения: 10 652
Винце, виждам, че Лени вече ти е отговорила  Hug

Относно Нумерологията ми попаднаха много интересни и подробни файлове / MP3-ки /, но са на руски. Ако някой проявява интерес, ще ги кача някъде  Hug

Интересно ми е челите Даян Стейн и практикувалите дадените от нея техники как усещате контакта си с Господарите на кармата?  Thinking
Само при мен ли не се получава...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт