Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 512
  • 711
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 118
Лени, благодаря за оформлянието   bouquet - отново радост за очите и топлинка за сърцето  Heart Eyes

Много се радвам, че войничето се е прибрало поживо-поздраво у дома!  Peace

Христии, здрав да е татко ти! Новата тема я започна със страхотна вест! Hug
Когато някой има нужда от такава помощ, си представям как изпращам оздравителен лъч зелена светлина, изпълнен с любов и молитва за здраве. А вие момичета какво правите?

# 46
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Извинявам се, ако вече сте го обсъждали, но днес видях това, а и не знам дали все още е актуално, но които са в България, биха могли да се възползват:

Семинар на Джон Кехоу "Подсъзнанието може всичко" 
ИК "Феникс Дизайн" има огромното удоволствие да Ви съобщи, че Джон Кехоу ще дойде на посещение в България в края на месец април 2010 година. Авторът на световният бест-селър "Подсъзнанието може всичко" (с рекордния тираж за България от 240 000 екземпляра) ще направи двудневен семинар, базиран на методите, които разработва и преподава през последните 30 години.

Джон Кехоу води семинари из цял свят, като въпреки цената им от $500 залите винаги са пълни, без значение дали говоримият език в сътоветната страна е английски или не.

Семинарът, който Джон и ИК "Феникс Дизайн" организират ще се проведе на 24 и 25 Април (събота и неделя) в зала 3 в Националния Дворец на Културата в град София.
 
Семинарът ще се провежда двата дни от 9:00 до 18:00, като ще има 2-3 кафе паузи, както и една подълга почивка за обяд.

Всеки участник ще получи като подарък разширена тетрадка за упражнения (вклюва оригиналната работна тетрадка на Джон Кехоу), музикален диск за релаксация, аудиолекциите на Джон Кехоу на прочетени български език и филма "Мистерията на живота" на DVD.



Цената за участие в семинара може би все още е 250 лв. - това го взех от пропадналата среща за миналата година. Ето и линка:

http://www.mindpowerbg.com/

Феникс Дизайн
   
Адрес:
ул. Милин Камък 50А, бл.3, ет.1, ап.3
София
1421
България

Мобилен телефон:    +359 899 179 577, +359 897 818 712, +359 897 818 720, +359 896 818 740

# 47
  • Мнения: 1 568
Предполагам ще има преводачи.
Като лекция ли ще мине срещата или като курс на обучение?

# 48
  • Мнения: 10 650
Ето лекциите по древна Нумерология, които обещах  Grinning

Интро
Слънце
Луна
Юпитер
Раху
Меркурий
Венера
Кету
Сатурн
Марс

Ще бъдат активни до понеделник, 1 март   bouquet

# 49
  • Мнения: 515
Предполагам ще има преводачи.
Като лекция ли ще мине срещата или като курс на обучение?


Ето тук има повече информация http://www.mindpowerbg.com/bg/home.html

# 50
  • Мнения: 13
Lenny компанията е OVB, аз съм в Испания, няма я още в България.

# 51
  • Мнения: 957
Нова тема имало,аз докато разбера Blush
Рядко пиша,но е удовоствие да ви чета.Благодаря ВИ  bouquet Hug  bouquet

# 52
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 590
Запис.
Благодаря за темата.  bouquet
И аз рядко пиша, но често чета.

# 54
  • у дома
  • Мнения: 708
И аз съм тук.  Hug
Честита ни нова тема! Все така свежо оформена благодарение на Лени   bouquet  Hug

 Вече се разписах и в темата за житния режим този месец.
Няма нужда да казвам, че излязох от режима по-различна, най-малкото гледам с други очи на житцето, меда, орехите и ябълката  Heart Eyes


Все се чудех дали в някоя от темите тук е ставало на въпрос... Embarassed
За равновесието във Вселената,и как за да дойде нов живот трябва да си отиде друг?Простете ми ако греша,но ако има някой запознат ще помоля за разяснение.
Мам4е,  аз нямам обяснение. Но го забелязвам през живота си в доста семейства.  newsm78  Чудила съм се защо.  Но не съм срещала никъде разяснения в езотеричната литература, която ми е попадала..  newsm78  Все пак мисля, че не бива да се настройваме негативно. Душите си знаят спогодбите. А ние можем да се помолим..за дар. И вълкът да е сит и агнето да е цяло.  Praynig И да оставим Вселената да си свърши работата.  Hug Hug

Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 23:53 от fastuche

# 55
  • Мнения: 753
Нова тема имало,аз докато разбера Blush
Рядко пиша,но е удовоствие да ви чета.Благодаря ВИ  bouquet Hug  bouquet


Благодаря на Лени за темата, ще ви следя с интерес Hug

# 56
  • В страната на чудесата
  • Мнения: 3
Здравейте момичета. Аз съм от хората , които само четат и пишат много , много рядко. Сега се включвам само за да Ви БЛАГОДАРЯ , че Ви има .
Благодаря Ви от сърце за изписаните страници и за споделеното от Вас.
Тук се чувствам прекрасно, макар и да не го показвам . Още веднъж Ви БЛАГОДАРЯ  , че Ви има и Ви желая само усмихнати дни.

# 57
  • Мнения: 836
http://www.inspirala.org/site/index.php?option=com_content&v … id=27&lang=bg

Цитат
Професионален тренинг по метода на Колард

 Методът „Колард” е уникален психосоматичен подход в областта на работата с тялото „бодиуърк” (body work),създаден от американеца Патрик Колард. Базирана върху значимия му принос в работата с езика на тялото и практическия му подход за създаване на баланс в тялото, ума, емоциите, живота и връзките, работата му е рамка за разбиране как мислите и телесните навици създават определени резултати и модели в живота ни и метод за освобождаване на ограниченията и емоционалните пречки и съсредоточаване в настоящия момент, по-ясна комуникация и благоденствие.
Подходът изследва връзката между мислите и емоциите и конкретни части на тялото. Той включва структурен анализ и корекции чрез манипулация на меката тъкан, разтягане и дълбоко задържане, тъй като води до осъзнаване на скритите мисловни и емоционални модели, допринесли за дисбаланса в системата. Като насочим вниманието си и освободим моделите, тялото се изцелява.

Този курс е оригинална програма за личностно развитие за всеки, който търси начин да подобри качеството на живота си и да намери разрешение на отдавнашни проблеми, в атмосфера на информираност и интеграция чрез изумителния метод на Колард. При фокус върху личностното развитие, резултатите в тялото и ума стават видими веднага и в живота настъпват здравословни промени. Ако вие самият се занимавате с бодиуърк, това обучение ще промени практиката ви и ще трансформира отношението ви към самия себе си и към клиентите ви. Учението за метода на Колард е наистина уникално и развива тънка интуиция в работата с тялото, своето и на другия!

# 58
  • Мнения: 439
Здравейте Hug
Лени,благо даря за красиво оформената тема...за пореден път си се справила перфектно! Heart Eyes Hug
и аз съм от редовно четящите,но не пишещите! Rolling Eyes
благодаря ви момичета,невероятни сте!  bouquet

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 11:03 от bella_

# 59
  • София
  • Мнения: 2 840
Здравейте, момичета!
Почти изчетох.

Хубав ден и ползотворни включвания в темата!

Общи условия

Активация на акаунт