Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 583
  • 711
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 818
Giamarie, прекрасно е че си ги видяла. Направо настръхнах от радост!  Simple Smile  Hug
Аз на моите сладури само им знам имената, но не ги виждам. Чувствам ги и понякога чувам по някоя дума.

Писка Лиска как разбра имената им?В медитация ли?
Аз веднъж опитвах да медитирам,и ми влязоха като мисъл в главата 2 имена,женско и мъжко.. Hug

# 76
  • Мнения: 565
Giamarie, прекрасно е че си ги видяла. Направо настръхнах от радост!  Simple Smile  Hug
Аз на моите сладури само им знам имената, но не ги виждам. Чувствам ги и понякога чувам по някоя дума.

Писка Лиска как разбра имената им?В медитация ли?
Аз веднъж опитвах да медитирам,и ми влязоха като мисъл в главата 2 имена,женско и мъжко.. Hug

Точно така!  Simple Smile И при мен така стана, по време на медитация, само че са 3. Помислих че си въобразявам, но някак по различен начин го усетих ( в смисъл не като обикновена мисъл), а и моята рейки мастърка ги чува съвсем свободно и потвърди че това са им имената. Това беше миналото лято след което започнах да се занимавам и с рейки, а рейки отваря тези способности още повече.

Шапчице,   Heart Eyes

 

# 77
  • Мнения: 1 652
Здравейте в новата темичка- за пореден път прекрасно оформена!Лени   Hug Hug Hug!

и много хубава тема за споделяне- за ангелите. Аз не съм ги видяла и не им знам имената, но знаците им са толкова много и толкова реално откликват на молбите ми. Едно от последните неща по Нова година точно на 1 януари беше една пълна и огромна луна във Варна- снимах я. И познайте после какво имаше на снимките - точно както в книгата са описани,че се появяват- Ангели!

Лека нощ и сладки сънища на всички ви!

# 78
  • Мнения: 818
И при мен горе долу така стана ,миналото лято само не помня преди или след Рейки.
Само от любопитство-български имена ли са?Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 547
така като ви чета, май без рейки не става..?  Confused

# 80
  • Мнения: 111
giamarie, сънят ти е прекрасен. Предполагам, че можеш сама да си го разтълкуваш.
Тълкувам го като знак ,че за първи път в живота си съм на прав път Simple SmileНямам деца, защото винаги съм смятала ,че трябва първо за себе си да извлека есенцията и мъдростите на живота ,за да мога да ги предам на детенце и да съм станала толкова мъдра ,че да не очаквам нищо в замяна Grinning

Мога да ви разказвам моите ангелски истории с дни...  Mr. Green
 Heart Eyes Hug Grinning
Разкажи Simple Smileще ми бъде много интересно Hug
Историите ви на всякакви тематики ми бяха първия лъч светлина ,който виждах от доста години Hug

Писка Лиска , ти имаш ключова роля в това да се обърна към ангелите Hug
Аз още не съм пробвала да медитирам, но стъпка по-стъпка и до това ще стигна Simple Smile
Благодарение на вас, действате ми вдъхновяващо! Hug

# 81
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Mam4е , съгласна съм с казаното от x-x-x . Още онзи ден като прочетох поста ти мислех да ти пиша, но после нещо се разсеях...
Абсолютно никъде не съм срещала подобна мисъл относно равновесието във Вселената - за да дойде нов живот да трябва да си отиде друг. От къде почерпи тази информация??
Няма такова нещо и наистина не се вкарвай в разни филми  Stop
Мислейки си подобни неща обаче би могла да активираш негативни програми.
Има го това равновесие  Wink ИН и ЯН и така .......
просто трябва де се гледа от правилната страна  Wink Мам4ето го вижда наопаки  Laughing

когато нещо изгубиш се появява друго  Wink по -добро ........
когато се затвори една врата се отваря друга .....

Веднага се сищам за притчата И това ще мине
Grinning

Белая полоса, черная полоса, белая полоса ...  Mr. Green



Прекрасен ден с това стихче
пак от сайта на една жена  Hug


Не умирай,

без да си заплакал,

от нечия омраза и обида,

от предателството на приятел

от грубостта,

поне веднъж...

Не умирай,

без да си обичал,

някого безумно и жестоко,

на парчета без да си събирал

своето сърце,

поне веднъж...

Не умирай,

без да си се радвал,

на цветовете и нощта,

наприказките и децата,

на слънцето и светлината,

на пролетта,

поне веднъж…

Не умирай, без да си живял!


# 82
  • Добрич
  • Мнения: 5 448
Добро утро момичета!

 Искам да споделя с вас един клип за пробуждащата се природа. Вече ми се иска да  дойде пролетта и може би затова много ми хареса. И преди съм споделяла, че зелената природа ми действа особено, буквално усещам как се сливам с нея.

Светът на природата

# 83
  • Мнения: 288
 Вела[[/b]  , страхотно е , направо настръхнах и сега ми е едно такова леко и хубаво  bouquet Благодаря и прекрасен ден на всички  Hug

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Понеже наближава пълнолунието реших да ви постна един ритуал за материално благополучие,който е много прост и лесно изпълним.Ето го-
три дни
преди пълнолуние сложете под килима, по
който минават всички, най-едрата банкнота, с която раз-
полагате. На пълнолуние я извадете и я върнете там,
откъдето сте я взели. Това е! Но действа страхотно!
п.с.Пълнолунието е на 28.02.

# 85
  • София
  • Мнения: 38 431
Ето ме и мен.
Тази година по нумерологията ми е 7ма - година в която нищо няма да мога да задействам, а само трябва да седя и да си уча уроците.
Въпреки това аз упорито се блъскам да променя нещо, да направя поне едно от две много важни неща за мен.
Всъщност трябва ми нещо като водач, знак, нещо, което да ме насочи накъде да тръгна или какво да правя докато стоя на едно място.

# 86
  • Мнения: 730
[quote

когато нещо изгубиш се появява друго  Wink по -добро ........
когато се затвори една врата се отваря друга .....

[/quote]

Това е на 100 процента така, във Вселената няма празнота, всичко прелива едно в друго, подобно на Ин и Ян.. Simple Smile

# 87
  • у дома
  • Мнения: 708
Вела, страхотно е клипчето, благодаря и от мен.   Hug

Това за сливането с природата много ми е познато  Hug . Обожавам аромата на земя, цветя и зеленина..    Heart Eyes

Дессс, като каза наопаки, сетих се за ПО. На мен все още ми е обърнат поляритета - за много неща  newsm78 И аз го виждам така наопаки, но виждам и другата възможност, все едно съм в някакво пространство по средата  newsm78 Сигурно ще мине време докато се обърна нормално по всички параграфи.  Crazy

# 88
  • Мнения: 588
      Пускам питането си в тази тема, тъй като в темата за фън шуй не ми отговориха.
      Момичета, откъде мога да изтегля и разпечатам фън шуй символи /йероглифи/?
 

# 89
  • Добрич
  • Мнения: 5 448
Фън шуй ейроглифи

Вечна любов -  Вечност -  Луна -

Красота -  Благоприятен -  Пролет -  

Дракон 1 -  Богатство -  

Двоен късмет -  Любов -

От тук

Китайски символ за: /избираш от менюто в ляво/

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 12:18 от Вела

Общи условия

Активация на акаунт