Bolezneni limfi v podmishnicite

  • 968
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 461
Izviniavam se za latinitzata,no kredora mi izchezna.Ot niakolko meseca se oplakvam ot bolezneni limfi v podmisnicite,glavno edna sedmitza predi cikal.Naprawih si ulyrazvuk na gardite +mamografia,kategorichno ne e ot tiah,na ultrazvika se vizhdat,no doktorite kazvat,che bili mnogo malki i ne sa samnitelni,izsledvaniata na kravta mi sa otlichni,taka che ne stava vapros i za bolest na limfnata sistema,ne sam boleduvala,za da se vazpaliat,ideia niamam ot kakvo e,no e mnogo nepriatno.Vazmozhno li e naistina da e svarzano s cikala,sluchvalo li vi se e neshto podobno?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Да възможно е да е на хормонална основа и да е свързано с цикъла. Препоръчвам ти хомеопатия.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
МЕн преди цикъл откакто родих ме болят зъбите, линфните възли на едната гърда към мишницата, и ми се схващат краката. Всеки месец за по 3-4 дни съм така.

# 3
  • Мнения: 1 102
Здравей, и аз имам същото оплакване. От два месеца и аз имам болки под лявата мишница, ходих на ултразвук, видяха едно възелче с 1,3см. дадоха ми да пия антибиотик 1 седмица и мина. На следващия месец точно 5 дена преди цикъла пак същата история, пих Voltaren 1-2 тб. и ми мина. Та и аз много се бях притеснила. Ти какви изследвания за линфната система си пусна? И аз да си направя за по-сигурно.

# 4
  • Мнения: 3 461
Здравей, и аз имам същото оплакване. От два месеца и аз имам болки под лявата мишница, ходих на ултразвук, видяха едно възелче с 1,3см. дадоха ми да пия антибиотик 1 седмица и мина. На следващия месец точно 5 дена преди цикъла пак същата история, пих Voltaren 1-2 тб. и ми мина. Та и аз много се бях притеснила. Ти какви изследвания за линфната система си пусна? И аз да си направя за по-сигурно.

Palna kravna kartina s diferencialno broene,no edin hirurg mi kaza za po-sigurno da sam otishla na hematolog,zahtoto te imali savarsheno drug podhod,tzitiram.Ne znam obache dali ne e i za pari,zashtoto dejstvieto se razviva v chuzhbina i na chastno.Zapisala sam si chas za 20,da vidim.

# 5
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Как си със зъбите?
Отиди ги провери Mr. Green

# 6
  • Мнения: 285
Аз имах такива проблеми в самото начало на бременността!Дори не знаех,че съм бременна още!После отшумя и така докато ми потече кърмата след раждането!Май всичко беше от хормоните! EmbarassedВече 4 години нямам никакви оплаквания от сорта PraynigСтискам палци!Успех! Peace

# 7
  • Мнения: 3 461
Как си със зъбите?
Отиди ги провери Mr. Green

Имам хроничен гингивит,много  и постоянно са ми възпалени венците. Embarassed

# 8
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Може и от това да е консултирай се със стоматолог

Общи условия

Активация на акаунт