Алое вера гел - споделете впечатления

  • 13 529
  • 4
  •   1
Отговори
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Здравейте,

Препоръчаха ми Алое вера гел - билков продукт в пластмасова бутилка на Forever living. Преди една приятелка ходеше до дистрибуторите да купува, но сега каза, че го има и в аптеките. Аз го видях в Remedium - но цената не е малка - към 50 лв, а това било количество за към 2 седмици. В аптеката имаше и други подобни продукти с алое - част от тях бяха и по-евтини. Приятелката ми обаче е много доволна точно от този - имаше хормонални проблеми и казва, че всичко се е нормализирало, но според мен и самовнушението е изиграло роля при нея.


На сайта им видях и различни видове и си харесах продукт с червена боровинка.  Споделете впечатления - колебая се дали да се купя - за подсилване на организма.

Извинявам се, ако има тема за тези продукти - аз не можах да я открия.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 095
Не искам да прозвучи кофти и предупреждавам, че не съм пристрастна.

Майка ми си купува от това алое (на ФЛП). Те са три вида. Пила е и трите за различни неща или според вкуса си. Години наред го ползва - колкото аз ползвам водораслите, толкова тя - алоето. Така реши преди 10-на години и така продължи до скоро.

Моето семейство ползва водораслите на Аквасорс. Та майка напоследът намалява все повече алоето и преминава към водораслите. И не защото съм й дъщеря, а защото има повече сметка (пенсионер е) и може би усеща полза. Дали си въобразява, не мога да кажа. Възможно е.

Но ако за профилактика тя трябва да даде 50 лв за две седмици в ФЛП, в Аквасорс дава 50 вл. за месец или за два месеца (зависи какво си купува).  Laughing Нали разбирате! Излиза й наполовина по-евтино. И в двете фирми ползва дистрибуторското намаление.

Все пак е по-добре да пиеш нещо, отколкото нищо и ако алоето е твоето нещо, пии го. Ние избрахме другото.

# 2
  • Мнения: 38
Преди време, с моя приятел взехме от ФЛП един гел само че съдържаше едно нещо,което извинявам се но ми изхвръкна от главата,заздравяващо ставите  Blush ,много положително беше настроен,но получи стомашни проблеми и повече не повтори ,а за да има  ефект,трябва по продължителна употреба.Не знам за алое вера гела,но аз ползвам на ЛР алое продукти и съм доволна,но то е повече с козметична насоченост.Иначе съм доволна от обслужването на сътрудниците в ФЛП,може би зависи от организъм до организъм.

# 3
  • Мнения: 3 540
Dino,щом майка ви е ползвала напитките от алое на ФЛП с намаление ,тогава цената на бутилката не е 50лв. А за около 35 дни е давала 68.60лв.за 2 бутилки Peace
Това е щом го пие от години!

Wonder woman , а това е темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=389920.0

# 4
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Vanq 66 много ти благодаря за линка  - не бях намерила темата - сега ще я разгледам...   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт