Дайте акъл за косата ми

  • 2 967
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Вече не знам, какво да я правя значи...
През февруари месец ми се видя много хубаво, да я боядисам черна и да ми направят червени кичури. Направих го, ама избрах една фризьорка, която ме орезили и ми направи само 6 жалки кичурчета, които се загубиха в гъстата ми коса. Естествено, те изчезнаха и останаха след някой и друг месец няколко рижави косми, от които откачах... През август месец реших да я подстрижа и да я боядисам руса ooooh!. Окълцаха ме много здраво, обаче казаха, че русото няма да победи черното, което още си седи тук там /косата ми е кестенява иначе/ и не мога да го победя с нищо.
Сега корените ми се израстнали около 5-6 см и отдолу имам още черно #Cussing out. Вчера си купих Блондор и го нахлепах собственоръчно Crazyи корените ми станаха рижави, а косата някакъв неопределен цвят, който хич не радва окото Crazy. Сега трябва да я боядисам отново, ама не искам да е тъмна.
Чух, че имало някакви прахчета или не знам какво, което сваляло боята от косата. Ама кажете ми, как да се оттърва от това черното?!? То вече почти го няма, но присъства все пак... не е като да го няма въобще.
Препоръчайте ми някоя готина фризьорка, която да прави чудеса с косата и да ми върне радостта от факта, че имам такава Flutter.
Искам да съм руса, искам кичури, искам да съм със стилна глава, а тоооо... проскубана кокошка станах Cry.
Ами отчайвам се вече... такова. И незнам, къде да ходя и какво да я правя тази коса. Купила съм си една боя руса, но знам, че няма да ми хване и тя, само ще ми изгори косата и седи в банята. Какво ще ми кажете?

# 1
  • Мнения: 2 759
С 3 последователни Блондора (в рамките на 3 месеца) го докарах до червено преди 2 години. Но може би просто не съм случила на фризьорка..?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Не се пипай сама Naughty, това обезцветяване много малко фризьори го умеят, камо ли ние които не сме го учили. WinkЗа мен най-добрия фризьор е Недялко Недялков, салона му е  на Дондуков в битовия комбинат, на втория етаж.Само недей да експериментираш повече Praynig Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз мисля да спреш с кръжока ..Смели ръце..

А също пострадах от него и вече не пипам сама...друго си е да идеш във фризьорския салон! Буболина ти е дала името на фризьор,за когото даже и аз в Пазарджик съм чувала!

Успех и дано скоро да си руса   bouquet

# 4
  • Мнения: 5 468
Не се пипай сама Naughty, това обезцветяване много малко фризьори го умеят, камо ли ние които не сме го учили. WinkЗа мен най-добрия фризьор е Недялко Недялков, салона му е  на Дондуков в битовия комбинат, на втория етаж.Само недей да експериментираш повече Praynig Wink
Този Недялко сигурно работи с час и взима много скъпо, щом е известен и в Пазарджик чак!? newsm78 Как са му цените?
И аз мисля да спреш с кръжока ..Смели ръце..

Joy Joy Joy
Много ми се ще да спра, ама тогава спешно трябва да ида при някой фризьор, който си разбира от работата.

# 5
  • Мнения: 1 283
Оо,4ерното няма мащане! Naughty Аз като бях 4ерна,имах коса по4ти до кръста,пуснах си моята да израстне няколко месеца(бая време 4аках  Crazy)после си направих ки4ури-руси и изрязах 4ерното отдолу,но стана много ефектно-руси ки4ури преливащи в 4ервено-рижави! Flutter
Послушай Гвен,тя има супер коса! Crazy Heart Eyes
Късмет и дано се полу4и желания ефект!!!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 517
Оо,4ерното няма мащане! Naughty
Има има.От черно преди години се направих руса,но след няколко процедури обезцветяване и косата ми до кръста замина разбира се.В момента половината коса ми е черна от долу ,а от горе бяло руса.Мога да ти пратя снимки да видиш как е Wink

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Преди 11 години от черно боядисана коса в продължение на 2 години за 1 ден станах руса с описаните от тебе прахчета.Доста работа свършиха,10 часа във фризьорския салон и вечерта познатите ме подминаваха.Тогава фризьора ми беше Хари,работеше в Престиж на Христо Белчев,сега не знам къде работи.Прахчетата си ги купих от салона на Тошко на Витошка,после май стана на Визаж.Процедурата я направи няколко пъти,станах рижава,защото мойта коса е много упорита,после една руса боя и бях като нова.Бях с коса до кръста и си останах с коса до кръста.Мой съвет е ако си решила да правиш такива генерални промени да дадеш повече пари за фризьор в името на професионализма,поне 1-вия път.После може и в къщи,ако искаш да се боядисваш.Успех!

# 8
  • Мнения: 3 461
Predi niakolko godini biah rusa i sama si poddarzgah korenite,da, no edin den obarkah boiata i vmesto rusa,slozhih na korenite chervena,koiato imah otpredi. :oops:Chak kato poteche chervenata boia v baniata razbrah kakvo sam napravila.Rezultata beshe potresavasht:cherveni koreni i rusa nadolu. :roll:Edvam stignah do salona,beshe sabota,niamah goliam izbor a sasedkata mi beshe kuma na Katzi Kapanov.Biah chuvala mnogo loshi neshta,no choveka mi obezcveti kosata parvo,a posle ia boiadisa v edin tamno rus pepeliv variant,poluchi se strahotno.Ne te savetvam da hodish tam,no iskam da te uspokoia,che izhod ima.
Off:mozhe li niakoj da mi kazhe zashto ne mi raboti kredora?

# 9
  • Мнения: 6 155
Karla, искам и аз да видя снимки  Praynig От скоро се заглеждам и ми е много интересна тази комбинация /черно+русо/  Grinning

Ню, пробвала ли си до сега как ще ти седи русото? newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 1 511

Послушай Гвен,тя има супер коса! Crazy Heart Eyes


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

HOLY,
пак благодаря за комплиментите   bouquet

# 11
  • Мнения: 5 468
Ню, пробвала ли си до сега как ще ти седи русото? newsm78
Пробвала съм бееййй на младини найш кво маци бях ooooh! - русо! Ама тогава лудо-младо, направо си нахлепах перхидрол и станах руса, та руса за 10 мин. Но сега не искам чак до там да си правя експерименти. Мисля, че и на старини ще ми отива. Ако не - най-лесно, боята и по-тъмен цвят Rolling Eyes.

# 12
  • Мнения: 1 006
Ей, Ню, доколкото си спомням живееш в "Люлин".Отиди в "Силвър център" във фризьорския салон и питай за фризьорката Петя.Ако те интересува ми свирни да ти дам телефон, за да си запишеш час.Аз лично не съм попадала на по-добра фризьорка.Тя има строги принципи на работа и не работи ей така само, за да ти вземе парите.Страшен консултант е.Мен ме пребори трудно за някои неща относно прическата ми и цвета на косата ми и останах изумена колко е права...Подстригването при нея струва 7 лв. и с удоволствие би те научила как да си сушиш сама косата, за да бъдеш винаги с прическа.Освен това след като види състоянието на косата ти тя ще направи каквото може с нея и ще бъде най-доброто...Опитай се да я послушаш, ако можеш...
Относно тези прахчета, за които говориш, а има и такива специални химикали - зная, че се прилагат само при прясно боядисана коса.
А относно салоните на известните фризьори съм много предубедена и не само защото те подстригват рядко клиентите...там работят учениците им и в това не виждам нищо лошо разбира се.Това си е лично мое мнение, не ангажирам никого с него.

П.С.И верно се опитай да спреш сама да ескпериментираш върху косата си за каквото и да е. Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 89
Отиди при МАРИЯ фризьорския салон е в Дианабад. Малко е далече и взема скъпо, но отидеш ли един път няма да я смениш за никой друг фризьор. Повече инфо на лични.

# 14
  • Мнения: 7 430
Споко - ще станеш русичка, след нашите професионални съвети - няма накъде smile3503

Момичетата са ти обяснили, но да ти кажа и аз, че и аз бях така през далечната 1996 и от черна - станах руса....с фатката, че се обезцветих...една приятелка го направи - обезцвети ме и после след 7 дни още веднъж и си стана  newsm10 но ако питаш мен - сега ако го правя - ще отида на фризьор.

Хайде чакаме снимки със старата и новата коса
Hug

Общи условия

Активация на акаунт