ако жена ви ви изневерява...

  • 5 826
  • 32
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 714
...как ще постъпите:
1. Ще се направите, че нищо не е станало и ще продължите да я гледате влюбено и да я срушате;
2. ще я изхвърлите заедно с багажа й?
3. Ще съберете семейния съвет и ще разкажете причината за раздялата ви или ще поемете вината за всичко?
Или пък как бихте реагирали вие точно. Че това стои като дилема сега пред наши познати...

# 1
  • Мнения: 1 761
Аз нямам жена, но ако мъжа ми изневери бих се опитала да намеря някаква причина.Не вярвам да е просто ей така.А ако е нещо за момента,то той едва ли би допуснал да се разбере-такава информация наранява без значение дали си влюбен или не.Не мисля,че събирането на багажа ще реши проблема,скрит зад изневярата.Според мен който обича прощава-всички сме хора, всички правим грешки.Разбира се, ако е непрекъснато,придружено с унижение, неуважение или насилие съм абсолютно за раздяла даже и без изневяра.Но такива неща трябва да се обмислят,всяко семейство е различно,не всички се женят от любов, а понякога ние жените в желанието си да имаме деца и да се радваме на майчинството правим големи и глупави компромиси,когато избираме таткото....

# 2
  • Мнения: 88
az jena niamam,no shte vi kaja mnenieto na moiat maj:-razvod po italianski(krakata v beton i jenata v rekata da se kape). Laughing

# 3
  • Мнения: 1 731
И аз съм жена,но ако се случи такова нещо със съпруга ми със сигурност първо бихме си поговорили.Трябва да разбера причината,преди да съм направила каквото и да е  newsm78.Откровенният разговор ще изясни много неща. Praynig

# 4
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Ами те говориха, но тя е катерична, че не иска да е с него.
А простата причина май ще се окаже, че той свърши парите, пък на нея й писна да не прави нищо и си намери заместител за забавление.
А той /мъжът й/ е толкова оглупял, че даже е готов да я приеме такава, а тя да си продължи с любовника.
Абе много ме е яд, защото са ни приятели и двамата си ги обичам, ама правят глупости.

# 5
  • Мнения: 1 731
Като е казала,че не иска да е с него,значи спасение няма.Няма смисъл.Тя явно вече нито го обича,нито иска да го вижда май.Явно заместника е по-добър Rolling Eyes.Кофти си е наистина.Има една приказка:Ако сърцата са разделени,няма смисъл ръцете да остават сплетени. newsm78

# 6
  • Мнения: 242
Много зависи от ситуацията, може да мине само с  "усмивка", а може и ".. а ама аз те изпуснах от балкона .... "  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 250
Много зависи от ситуацията, може да мине само с  "усмивка", а може и ".. а ама аз те изпуснах от балкона .... "  Mr. Green
Крива усмивка, или усмивка през зъби.
Що балкона - има много свидетели.
Абе гадно си е.

Всъщност какво означава "свърши парите" - той не се ли старае в тази насока? Тя не желае ли да му помага?

Всъщност вас какво ви притеснява че тя има любовник? Щом ще са щастливи като тройка - вие няма ли да се радвате за тях?

# 8
  • Мнения: 265
абе и аз вече не обичам мъжа си. Не искам да сме заедно, но си няма любовник и той го знае. Много е трудно в една връзка когате единия има все още чувства. При мен мъжа ми няколко пъти ми е изневерявал, но аз винаги съм му прощавала - за какво ли? И аз не знам newsm78
 Просто съжителстваме заедно може би заради детето, а мобе и заради самите нас - страх ни е да останем сами.

# 9
  • Мнения: 73
абе и аз вече не обичам мъжа си. Не искам да сме заедно, но си няма любовник и той го знае.
Това е жалко и тъжно. Колкото за изневярата мисля че е вярно твърдението, че жената изневерява със сърцето, а мъжа с ....

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моят мъж ми прости, без сцени и скандали. Но положих много усилия за да обясня подбудите си (ама съм ненадмината!).
Аз не го направих "със сърцето си". И какво значи да изневериш със сърцето си?! Поне моето сърце не може да принадлежи едновременно на двама  newsm78

# 11
  • Мнения: 331
Поне моето сърце не може да принадлежи едновременно на двама  newsm78
има вероятност. да не ти се случва, щото Sick ... доста изневиделица те тресва по главъта... хич не е приятно.
хем летиш в облаците заради некакъв пиклю, като ученичка... /и по-лошо - като Ленчето/
хем гледаш мъжа ти  и се чудиш как е възможно да имаш най-готиния мъж на света...

аз пък не можах да изневеря. не мога просто. не знам как.

и досега се чудя  newsm78 ако изневериш по-лошо ли е, отколкото ако се влюбиш без да изневериш....

# 12
  • Мнения: 265
и досега се чудя  newsm78 ако изневериш по-лошо ли е, отколкото ако се влюбиш без да изневериш....
Цитат

и аз доста често си задавам този въпрос.

# 13
uf tova e tema koiato e dosta vajna  :lol:no vse pak ako ne se zblaskam s neia ne iskam da ia mislia  Hug

# 14
  • Мнения: 73
 Като казвам,че жената изневерява със сърцето си имам в предвид, че при нейната изневяра тя вкарва много повече чувства за разлика от мъжа. Той- мъжът в повечето случаи го прави за да задоволи нагона си и своето его, като жената  с която го прави е в повечето случаи е само сексуален обект. Разбира се не винаги ,но в повечето случаи. Така мисля аз. newsm12

Общи условия

Активация на акаунт