Препоръчайте ми педиатър в Пловдив

  • 767
  • 3
  •   1
Отговори
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Моля пловдивчанки, дайте имена на добри педиатри в Пловдив. Претенцията ми е да е в или поне близо до кв. "Кючук Париж".

Погледнахме в "Белия списък", но там основно като адрес се дават улици, болници...., а става въпрос за една приятелка, която тепърва ще се мести в Пловдив и идея си няма кое къде е, а това е едно от най-важните неща, които трябва да свърши веднага, като отиде.

Благодаря предварително!

Последна редакция: вт, 11 окт 2005, 16:46 от Леля Ог

# 1
Д-р Мендева от 2-ра градска(в Кючук Париж).

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ако й върши работа - нашата педиатърка живее В Кичука, работи на бул. 'VI септември' (с добър транспорт ОТ Кичука). Ако става дума за малко бебе - не обръща внимание на кърменето и захранва по бг-схемата, но ако не (или ако няма значение предното) - е добър диагностик и лекува с хомеопатия, ако родителите предпочитат. Не изписва лесно антибиотици. Сестрата в кабинета е същинска находка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 186
За Кичука не знам, иначе като добър педиатър мога да препоръчам д- р Петров, завеждащ Неонатологията в Окръжна болница. Само че има само частен прием. Кабинета му е на ул. "Радецки"43, ет. 1, каб. 2. Телефони- 0888/459907 и 032/ 442320

Общи условия

Активация на акаунт