Декоративни мъниста за дрехи

  • 1 965
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 512
Питанката ми е къде мога да намеря такива мъниста? Тук в "Дружба' няма.
Имам няколко блузки и панталони, които могат да се освежат с една красива и стилна бродерия. При последния ми рейд по Графа, Солунска, Гурко не можах да открия нищо.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
в една пресечка на графа беше магазин мухоморка - в него беше пълно с дреболии и шарении.

# 2
  • Мнения: 1 320
На спирката на Окръжна / в посока центъра / има малка кинкалерия, в нея се намираха такива неща Simple Smile .

# 3
  • София
  • Мнения: 1 621
В Младост 1 на т.нар. "Пътеки" има няколко магазинчета кинкалерии, където има мъниста и пайети и други подобни неща. Ако искаш разходи се и погледни Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 847
На улица Кърниградска (пресечка Витошка до Княз Борис, минава покрай Манго) от лявата страна, ако вървиш откъм Витоша, има магазинче за мъниста, казва се No Name.

# 5
  • Мнения: 1 520
Провери в магазините "От Игла До Конец". Там от пиле мляко се среща. Единият е в един безистен на Мария Луиза, има си указателни табели, а другият, който аз знам е точно срещу Колконите на Пиротска., срещу спрката на трамвая.

# 6
Мини по малките улички около Г. Кирков и Пиротска - има магазинчета за конци, ширити, камъни за дрехи и мъниста. Сещам се за едно малко магазинче между Екзарх Йосиф и Пиротска.  Има и много добре заредено магазинче между Пиротска и Тодор Александров.

# 7
  • Мнения: 1 512
Страшни сте, много бързо се отзовахте Grinning
Сега ще падне обикаляне из улиците... Любимо занимание  Wink

# 8
  • Мнения: 156
На "Графа", като тръгнеш от попа по посока на канала, от лявата страна има магазин за шивашки принадлежности. Там също е пълно с най-различни мъниста.

# 9
  • Мнения: 2 534
На "Графа", като тръгнеш от попа по посока на канала, от лявата страна има магазин за шивашки принадлежности. Там също е пълно с най-различни мъниста.
Да , невероятен избор .

Общи условия

Активация на акаунт