Какво ще кажете за Novynette?

  • 737
  • 1
  •   1
Отговори
Някой знае ли нещо за тези противозачатъчни таблетки, защото ми ги изписаха обаче като им гледам противопоказанията направо ми стана лошо. На мен ми ги изписаха защото съм получила в следсвие на бренноста някакъв хормонален дисбаланс  не ми е идвал цикъл вече 8 месеца (...съжалявам че ви занимавам с моите проблеми), а благодарение на това са се образували много кистичка на яйчниците. Ако някой има представа за какво става въпрос моля да ме светне защото незнам дали да откачам или не?

# 1
Не бива да се притесняваш, защото това са таблетки с ниско съдържание на хормони и страничните ефекти при тази група са сведени до минимум. А  и всички контрацептивни препарати имат  листовки, които са "пълни" с предупреждения, които за съжаление притесняват хората. Confused Това е начин за предпазване на фирмите производителки от проблеми...Всичко написано звучи много страшно наистина, но за щастие се случва рядко - много жени използват този начин на контрацепция без проблеми. А и при теб все пак препаратът е изписан не с цел предпазване от забременяване, а с лечебна цел! Не е задължително да продължаваш приемането му след като цикълът ти се възстанови. Довери се на лекаря си и ако усетиш нещо обезпокоително му съобщи. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт