Малки жени (Kucuk Kadinlar) по нова

  • 90 370
  • 749
  •   1
Отговори
# 105
# 106
# 107
  • София
  • Мнения: 23 036
Арми е голяма резачка. Как си отстоява мнението и не цепи басма на никой . Евала . Много ме радва това момиче  Hug Hug Hug
Не съм съвсем съгласна. Тази нейна първосигналност и невъздържаност не говорят добре за манталитета и характера й.
Човек може да си отстоява мнението и правото по много по-интелигентен начин, а не само чрез обиди и крясъци  Peace

Аз да попитам (в случай, че съм пропуснала от постовете) дали някой е гледал напред филма. Виждам от снимките, че Елиф не е от най-щастливите булки, съдейки по физиономията й. Хайде, ако някой знае как ще се завъртят нещата по-натам да напише с бели букви!

# 108
  • Мнения: 8
   Гледам го, но нещо малко нереален ми се струва, особено реакциите и държанието на втората сестра.Няма начин, някой хем да е блейка, хем да е виновен, хем да скача срещу всеки. А пък за влизането в къщата на архитекта, беше ужасно преиграно.И миенето на килимите, защото били влезли с кални обувки(посред лято). Къщата не е тяхна, наем не плащат, права над тази къща нямат, защо така скачат срещу хората?Още повече,че дядото на У...(не му запомних името) купи къщата от наследниците и е собственика.
И на мен ми се струва преиграно с тази опърничава сестра. Няма такова нещо в живота , да си без пари и без собственост и да си позволяваш такова поведение спрямо хората . В реалния живот никой нямаше да и  го позволи и много бързо щяха да я сложат на мястото и .Подобно поведение е абсолютно неадекватно.   

# 109
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Ето още снимки

# 110
# 111
  • Мнения: 422
И аз го следя сериалчето,много ми харесва..а някои може ли да даде линк за теглене на песента от последния епизод на коато оная сестра с косата май Елиз беше плаче,пеят мъж и жена..много ми харесва песента Hug

# 112
  • Мнения: 343
Песента е страхотна  Peaceнякаде я имаше с превод  Hugако някой я открие  Hug

# 113
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз го следя сериалчето,много ми харесва..а някои може ли да даде линк за теглене на песента от последния епизод на коато оная сестра с косата май Елиз беше плаче,пеят мъж и жена..много ми харесва песента Hug

http://www.youtube.com/watch?v=eqL9gx5adCA&feature=PlayList& … m=PL&index=23

# 114
  • Мнения: 422
мерси много   bouquet

# 115
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Намерих и текста ще се опитам да я преведа.

# 116
  • Мнения: 0
И аз го следя сериалчето,много ми харесва..а някои може ли да даде линк за теглене на песента от последния епизод на коато оная сестра с косата май Елиз беше плаче,пеят мъж и жена..много ми харесва песента Hug

Мисля че за тази песен става въпрос.

http://hotfile.com/dl/32632974/bda3b1e/Kk_Kadnlar-kalbin_alasada.mp3.html

# 117
  • Мнения: 422
И аз го следя сериалчето,много ми харесва..а някои може ли да даде линк за теглене на песента от последния епизод на коато оная сестра с косата май Елиз беше плаче,пеят мъж и жена..много ми харесва песента Hug

Мисля че за тази песен става въпрос.

http://hotfile.com/dl/32632974/bda3b1e/Kk_Kadnlar-kalbin_alasada.mp3.html
ей мерси много,тъкмо търсих от къде да я изтегля   bouquet  bouquet Heart Eyes

# 118
# 119
  • Мнения: 343
Намерих и текста ще се опитам да я преведа.
  bouquet  bouquet  bouquetтекста много ми хареса  Peaceстрахотен е Peace

Общи условия

Активация на акаунт