Урината мирише лошо

  • 4 803
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Така си е отще от самото начало.Пишка си добре,често,безцветно,но мирише силно.Като на голям човек.
Акитата също миришат доста гадничко.При кърмените бебета май не трябва да има миризма,или поне не силна.
Не съм попитала педиатърката,защото не съм се сетила...
При вашите бебчета как е?

До къде я докарахме,а,да обсъшдаме пикото и акото!:)))
Ма знам ли,може да е важно

# 1
  • Мнения: 397
Сигурна ли си, че е урината, а не памперса? Аз никога не съм успяла да помириша урината, като пишка само в памперса. Акото трябва да има леко кисел мирис, лошото ако мирише като на канал. Мисля, че ще направиш разликата.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Мисля си, че ако пишото е светло (безцветно), начесто и обилно, както го описваш, не е проблем.

# 3
  • Мнения: 3 550
Ти каква марка използваш? Ние сме с Pampers и не съм забелязала такова нещо. Акитата имат своеобразна сладникава миризма, може и да е остра, но не е отвратителна. Не е като на възрастен човек.

# 4
  • Мнения: 796
И аз щях дя попитам за памперсите. Аз пък точно Pampers вече не използвам, защото ужасно миришат на химикал. В началото се бях притеснила, че миризмата идва от урината на беб. Смених памперсите.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Урината на Дани няма никакъв мирис, акитата, докато беше само на кърма миришеха на пресечено мляко, а от както започнахме да захранваме Sick. Обаче памперсите Pampers наистина смърдят ужасително. Ние минахме на Либеро и вече нямаме този проблем

# 6
  • Мнения: 8 451
Смърдят памперсите на Памперс и това е.Но дали такива ползва Лоран?

# 7
  • Мнения: 192
Благодаря ви!
Ми да,точно Памперс ползваме.Но незнам дали е само заради това,защото си мирише баш като на голям човек,независимо с какво съм се хранила аз.
Но за всеки случай ще проверя как седят нещата с друга марка.

Общи условия

Активация на акаунт