нов сайт за ваксините

  • 947
  • 7
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 714
http://vaxini-bg.com
Има много подробна и полезна информация за всички видове ваксини, както и линк за задаване на въпроси.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Супер! Дано сега вече намалеят споровета "за" и "против" ваксините!

# 2
  • Мнения: 717
Сайтът е много хубав. БРАВО!!!

# 3
Информацията е супер и определено ще бъде от полза на много хора Hug
Само, че сайтът е фирмен на Sanofi Pasteur и си мисля, че човек трябва да си има "едно наум", когато чете "независима" информация, поднасяна не от експерти, а от производителя на конкретните ваксини.

погледнете, ваксините, който предлагат за различните заболявания - всичките са САМО техни. В подобни сайтове   (WHO, CDC) се посочват всички регистирани и разрешени за употреба на конкретния пазар ваксини newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
Много благодаря  .Наистина полезен сайт.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Полезен сайт. Незнаех, че всяка година се правят различни ваксини против грип.  newsm78

# 6
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Много благодаря, много полезна информация и то в момент в който ми беше изключително нужна и ценна.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Сайтът е полезен и много хубав, независимо, че е на фармацевтична фирма. Както видях постинг, наистина и аз съм с едно наум като чета такива сайтове. Хубавото му е, че вада много полезна информация за заболяванията, симптоми, прогноза за лечение. Това е важно да се знае, за да прецени човек ползите и вредите от незадължителните ваксини!
Благодаря за инфото!

Общи условия

Активация на акаунт