И аз да питам:А децата ви как се обръщат към вас?

  • 598
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Имам предвид с Мама на български или мама на езика където сте?
На датски мама е моа, което на мен хич не ми звучи добре и се радвам, че засега ми вика мама. Но пък на баща си му вика Моаааааааа... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy
А при вас как е?

# 1
  • Мнения: 4 212
майкооооо, когато е ядосна пубера и мамо, когато ми се мазни и иска нещо. Ма то мойто си е българ4е, пък и на испански пак е мама, тъй 4е... Flutter

# 2
  • Мнения: 1 545
Ами на италиански и почти еднакво - мамма с двойно м, така че.... Мама си ми вика, без значение с колко м-та

# 3
  • Мнения: 3 880
"МамИ", ама тя моята на всяка дума слага по едно "И" накрая за благозвичие Laughing. На немски също е мама. Има и друга думичка- Mutti, но тя лека- полека излиза от употреба и почти няма малко дете, което да я използва...

# 4
  • Мнения: 1 072
Торне, голяма е сладуранка, мога аи да я дрьпна за опаШлетата Hug Heart Eyes
Мама сьм, минахме през мами и мамата. Ина4е го нау4их и името да ,ми изговаря И.ина.

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ами доскоро ми викаШе мамма,под4ертавайки двойното м,но от известно време съм и мамо,особено като я зака4ам и тя ми вика на бг " Ах ти ,мамоооо "  Wink
Понякога като се глезоти ми вика и Милен4е  Party

Последна редакция: чт, 13 окт 2005, 15:51 от mcdirock

# 6
  • Мнения: 208
Вика ми мама,Миле.Тя от месец вече е на градина и понякога ме нарича ''има''-мама на иврит Mr. Green

# 7
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
"МамИ", ама тя моята на всяка дума слага по едно "И" накрая за благозвичие Laughing. На немски също е мама. Има и друга думичка- Mutti, но тя лека- полека излиза от употреба и почти няма малко дете, което да я използва...

Аз така виках на баба ми....

# 8
  • Мнения: 1 238
Ами доскоро ми викаШе мамма,под4ертавайки двойното м,но от известно време съм и мамо,особено като я зака4ам и тя ми вика на бг " Ах ти ,мамоооо "  Wink
Понякога като се глезоти ми вика и Милен4е  Party
И мойта от известно време ми вика Лилииии...много е смешна щото не го изговаря както трябва Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green.И особенно като е с бибата в устата става голям купон hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 3 098
Мамо,а когато е доволна мами

# 10
Симона ми вика най-често "Маам" или "Мами". По някога ми казва "Ззайко" Laughing . Два - три пъти и по име се е обръщала.
Пък малкият пъпеш за сега е само на "мами"

# 11
  • Мнения: 404
Мама и тати казва, но понякога като се лигавчи и на баща си вика "Джордж" и аз веднага я питам кой е Джордж и тя казва тати.

# 12
  • Мнения: 4 244
Аz съм си Мама, Маме, Мами, Маму
Обаче татето е Папа като говорят с него, а като говорят с мен zа него е тати

# 13
  • Мнения: 3 634
Мама съм, но сега зачести финската думичка за мама (aiti с 2 точки връз А-то) и малко ме дразни туй та го поправям. Оня ден ми разви някаква теория за тати гледайки 2те големи хавлии закачени в банята. Горкото ми...

# 14
  • Мнения: 513
Мама, мамо... мами почна да вика като си бяхме в българия, ама не на мен  Embarassed а на майка ми. Тя се размазваше от кеф.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт