Саб симплекс

  • 569
  • 4
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 224
На 24 дни сме и имаме колики Mr. GreenДавам Саб симплекс и всичко се нормализира/дали е от капките-незнам Thinking/Откакто давам Саб акото й е доста течно и зеленикаво,почти воднисто.Възможно ли е да е от Саб симплекс news
тенm78Разчитам на вашите компетни отговори Heart EyesНе питай старило,а патило! Naughty

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Най-вероятно няма връзка с капките,но не е нещо ненормално или проблемно.Бих те посъветвала да обърнеш внимание на няколко други неща,които е възможно да предизвикат такива промени в аките и да допринасят сериозно за коликите -
-от двете гърди ли даваш на хранене?
-ако не даваш от двете,на всяко кърмене ли ги редуваш,независимо дали иска да папа през час и нещо?
-кърмиш ли по определен брой минути от едната и после от другата или чакаш бебето самичко да се пусне от гърдата?
Ако предлагаш и двете гърди на хранене,най-добре да чакаш бебето само да се пусне от първата и чак тогава да предлагаш втората гърда.Ако иска да папа много често,предлагай в продължение на 2-3 часа само едната гърда,после в продължение на следващите 2-3 часа само другата,т.е. - колкото пъти поиска да суче през това време,ще суче само от едната гърда.В противен случай бебето поема твърде много от богатото на лактоза предно мляко,а лактозата предизвиква бурна чревна перисталтика,която има за резултат усилени колики и зеленикави воднисти акита.
Провери тези неща и не се притеснявай - понякога промени в цвета си има без да има каквито и да е грешки в организацията на кърмене,но си минават без последствия и така и не се разбира от какво са Grinning

# 2
  • Мнения: 6 472
И ние давахме Саб, но честно казано не съм забелязала да и се променя цвета на изпражненията от това newsm78 На мен по- вероятно ми се струва да е от това, което ядеш ти. Наще аките непрекъснато менят цвета си Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 896
Не, не е от Саб, а най-вероятно от това, което пише Хедра.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Някъде съм чела обяснение за акитата и се минаваше през такъв зеленикав период, но не се сещам какво беше. Габриел е също на 24 дни и мина през зеленикавото, сега е жълто-оранжево. Понякога пак зеленее, но аз не се притеснявам. Е, не е зелено, нормално си е.

Общи условия

Активация на акаунт