Уред за сушене на плодове и зеленчуци

  • 290 685
  • 871
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 379
Търся такъв, но с гугъл не намерих нищо в България, само в Метро и то преди месеци е имало. Другото му име е дехидратор. Фурната ми е на газ и нищо не мога да постигна с нея. Вие имали ли сте такъв някакъв и доволни ли сте?

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 11:30 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 3 402
Мисля, че в последната брошура на Метро пак го имаше този уред  Rolling Eyes
И на мен ми е интересна темата.
Когато бях малка, баба ми сушеше червени чушки на слънцето и после правеше червен пипер. Е, няма друга такава миризма! Още помня ужасната, тежка воня, която се разнасяше из целия двор.  Sick

# 2
  • софия
  • Мнения: 379
аз опитах лятото с кайсии в тава, отгоре с марля, но ми мухлясаха? представям си домати на какво щяха да станат! в последната брошура на метро каква е и цената и каква е, че не мога да вляза в сайта им?

# 3
  • Мнения: 3 402
аз опитах лятото с кайсии в тава, отгоре с марля, но ми мухлясаха? представям си домати на какво щяха да станат! в последната брошура на метро каква е и цената и каква е, че не мога да вляза в сайта им?
Изхвърлила съм брошурите, защото детето ги е накъсало отдавна най-вероятно  Laughing Проверих в сайта, нито в последния, нито в предходния каталог го е имало. Извинявам се! (подвела съм се по уреда за готвене напара на тефал)  Peace

# 4
  • софия
  • Мнения: 379
ох, няма надежда.
баща ми произвежда стотици килограми плодове и зеленчуци през лятото, включително хинап или финап, дива фурма, смокини, киви, а не мога да ги съхраня, че не обичаме компоти...

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 21:25 от margoto77

# 5
  • Мнения: 1 085
Колко интересно, записвам се.

# 6
  • Мнения: 221
Имам двата последни броя, на МЕТРО но там, няма сушилня, има за пържене. Може би по късно.

# 7
  • Мнения: 3 402
ох, няма надежда.
баща ми произвежда стотици килограми плодове и зеленчуци през лятото, включително барбарошки (хинап или финап, дива фурма), смокини, киви, а не мога да ги съхраня, че не обичаме компоти...
зеленчуците поне можете да ги съхранявате във фризер, но плодовете  Rolling Eyes

# 8
  • софия
  • Мнения: 379
ох, няма надежда.
баща ми произвежда стотици килограми плодове и зеленчуци през лятото, включително барбарошки (хинап или финап, дива фурма), смокини, киви, а не мога да ги съхраня, че не обичаме компоти...
зеленчуците поне можете да ги съхранявате във фризер, но плодовете  Rolling Eyes

искам и домати да пробвам да си изсуша, никой ли не прави?

# 9
  • Мнения: 48
Този уред и на мен ми е мнохо необходим, дано има отговор на въпроса.

# 10
  • софия
  • Мнения: 379
Този уред и на мен ми е мнохо необходим, дано има отговор на въпроса.
губя надежда... никой ли не си суши вкъщи?

# 11
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Такъв уред си купих точно преди Коледа от Метро Стара Загора. Търсих го 2-3 години и разгеле  Laughing Все още нищо не съм сушила, защото не му е времето, но така му се каня   Party Прочетох в листовката към уреда, че се произвеждат за веригите магазини на Метро в Европа. Защо не попитате на сайта им дали няма да внасят пак. Мисля, че моята сушилня е произведена в Полша. Сушенете и на слънце съм го правила, но като знам, че кацат мухи и всякакви бубулечки лазят...  Stop
Хайде, успех в търсенето и да се похвалите  Peace

# 12
  • софия
  • Мнения: 379
Такъв уред си купих точно преди Коледа от Метро Стара Загора. Търсих го 2-3 години и разгеле  Laughing Все още нищо не съм сушила, защото не му е времето, но така му се каня   Party Прочетох в листовката към уреда, че се произвеждат за веригите магазини на Метро в Европа. Защо не попитате на сайта им дали няма да внасят пак. Мисля, че моята сушилня е произведена в Полша. Сушенете и на слънце съм го правила, но като знам, че кацат мухи и всякакви бубулечки лазят...  Stop
Хайде, успех в търсенето и да се похвалите  Peace

пиши, като го пробваш, с каквото и да е.
не мога да разгледам в метро, че иска номер на картата, а аз нямам.

# 13
  • Мнения: 151
       Amazon  – предлагат, но на какви цени.......... Mr. Green

# 14
  • Вече на село
  • Мнения: 569
 ooooh! Моята беше 66 лева.

Общи условия

Активация на акаунт