Шейново или АГ София

  • 1 036
  • 17
  •   1
Отговори
Привет на всички!!!Ще се радвам,ако някой сподели информация за това,коя е по-добрата  болница,къде повече ти обръщат внимание?!Как се грижат за бебетата в едната или другата болница?Къде са по-добрите специалисти?Мерси

# 1
  • Мнения: 3 537
Света София PeaceАз раждах там без уговорка и съм много доволна Wink thumbsup

# 2
  • Мнения: 1 771
 И аз съм за Св. София

# 3
  • София
  • Мнения: 2 680
И аз ще кажа Света София, въпреки че ни лепнаха стафилококова инфекция, но всички акушерки, сестри и доктори са много мили и разбрани.

# 4
  • София
  • Мнения: 551
Св.София newsm10

# 5
  • Мнения: 1 427
Само Шейново newsm10!Аз раждах там и всичко бе перфектно!А преди да родя полежах малко в болницата,така че впечатленията ми са пълни.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 900
Подкрепям за Шейново. Макар че всичко е много субективно, а и не съм била (както и други хора) и на двете места, за да се направи разлика.

# 7
  • Мнения: 337
В консултацията ми казаха, че в момента в Шейново имат инфекция, тъй като се поинтересувах къде е най-добре да раждам.  newsm78

# 8
Твърдо съм за Шейново!И аз там ще раждам след 2 месеца.Лекарите са добри,а за обстановката да не говорим,че е по-нова и приветлива от Св.София. Все пак това си е мое мнение,никой да не се засяга

# 9
  • София
  • Мнения: 11 659
Света София!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз раждах в Шейново и съм много доволна - не познавах никого, преди да родя, но въпреки това ми обърнаха внимание и се погрижиха добре за мен и сина ми.
А за стафилококите - май и на двете места ги има. Нас не ни заразиха, но май е въпрос на късмет, а не на това къде си...

# 11
  • Мнения: 1 107
Дано се включи някоя мама, която е раждала и на двете места, че така ще ти е трудно да прецениш къде са по-добрите Wink
Аз раждах в "Св. София" и съм много доволна, но съм убедена, че и в "Шейново" има отлични специалисти, както и че се грижат добре за бебетата - все пак това са две от най-големите АГ болници в София!

# 12
  • Мнения: 2 950
Потърси някъде имаше стара тема и доста се писа за двете болници. Иначе аз раждах в Св. София с уговорен лекар, нормално и съм изключително доволна. Имам предвид, че акушерките много ми харесаха, всеки ден чистеха, сменяха ми нощницата всеки път, когато я изцапах, защото много повръщах в предродилна. Бебка ми я гледаха добре, по нощите я носих няколко пъти напикана и с налепи по езичето и веднага я оправяха. Дори ми разрешиха да я снимам с видеокамера, докато й правеха тоалета. Показаха ми как да я кърмя. Ккаво друго да ти кажа - изпратиха ме с усмивки и ми пожелаха пак да се върна при тях. И смятам да го направя след някоя и друга година! Където и да избереш да раждаш ще срещнеш всякакви лекари, така че гледай си бебчо и мисли положително! Успех!

# 13
 В Шейново  съм раждала два пъти . Харесва ми това че децата не са при майките поне три дни имаш да се възтановиш. А иначе дано всичко мине безпроблемно все едно къде .
Успех

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз съм раждала и на двете места:)
Честно казано не мога да дам категорични предпочитания на нито една от двете  болници.
Мисля, че е важно да попаднеш на свестен екип, раждането ти да мине леко, да не ви лепнат някоя зараза...това са важните неща. Може да се случи в която и от двете да отидеш.
Бих ти препоръчала да си вземеш ВИП стая, ако имаш възможност. Незнам как е в Шейново, защото там бях в обща стая с една тоалетна на етажа... Sick, но в Св. София ВИП стаите са с една баня и тоалетна за 4 жени, което беше супер:) Другото готино на този вариант е, че близките ти могат да идват  почти по всяко време и да виждат теб и бебето....

Общи условия

Активация на акаунт