За срока на адаптираните млека

  • 499
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 825
Все още кърмя Дани, но купих една кутия Милумил 1, с което смятам даму правя кашите. На опаковката пише, че трябва да се използва до 3 седмици след отваряне. Смятах, смятах и..... май за тия три седмици ще съм използвала максимум половината опаковка  Twisted Evil Дали ако го съхранявам в хладилник ще мога да го използвам и след този срок? И как точно да става съхраняването в хладилника, защото се чудя дали пък там няма да се овлажни newsm78 или да му се случи нещо друго?

# 1
  • Мнения: 269
Всички адаптирани млека, включително и млечните каши трябва да се съхраняват на сухо място и да се използват до 3 седмици от отварянето на кутията.
В началото, докато се дохранвахме съм изхвърлила поне 2 кутии пълни до половината с адаптирано мляко.

# 2
  • Мнения: 1 613
Ще се овлажни в хладилника!
Винаги сме изразходвали млякото в рамките на 3 седмици, но и да не бяхме аз бих го изхвърлила.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От два месеца пие АМ по един път.Забравила съм,че не трябва да се съхранява повече.Но явно нищо му няма,ако мине още някой ден.Бях оставила малко в една кутия от доста време и скоро видях,че млякото е станало на камък-значи вече не става.

Общи условия

Активация на акаунт