Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 22

  • 59 440
  • 728
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 521
Ева, зависи - ако тренчът не е много "лелински" всичко може Laughing . Не, че допускам, че ти ще облечеш нещо лелинско, де... Wink

Алоха!

# 121
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Хубави неща сте постнали.
Гуменки харесвам. Но досега не съм носила. Някакси не мога да ги комбинирам.

Аз искам да споделя впечатления от филма, който гледах в неделя "Светът е голям..."  Според, мен си заслужава да се види.
Забележките ми са относно акцинта на двамата главни герои и естествено, пак лош звук като във всеки бълг.филм. Някои думи откровено не ги чувах. Не знам кака постигат този ефект. Tired

# 122
  • Мнения: 4 202
Аз искам да споделя впечатления от филма, който гледах в неделя "Светът е голям..."  Според, мен си заслужава да се види.
Забележките ми са относно акцинта на двамата главни герои и естествено, пак лош звук като във всеки бълг.филм. Някои думи откровено не ги чувах. Не знам кака постигат този ефект. Tired

С кофти техника, най-вероятно  Laughing

# 123
  • Мнения: 30
Не можах да се сдържа да не се намеся в темата ви покрай комбинацията тренч с кецове или конвърски.
Поне според мен комбивацията може да е много свежа и младежка   Grinning


http://www.weardrobe.com/items/53095-stradivarius_grey_trench
http://www.killahbeez.com/2009/12/17/the-sartorialist-for-burber … rt-of-the-trench/
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/12/anna-kendrick … blue-sneakers.jpg
http://lookbook.nu/look/117241-burberry

Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 12:56 от Sellene

# 124
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Нещо свежо



# 125
  • Мнения: 1 324
Кръстосахте ми очите с тези гуменетки  Crazy. Цяла наука! Особено постовете на Becky са направо докторат по темата. Сините и розовите frye са страхотни  Heart Eyes!
Иначе първите ми гуменки /в осъзната възраст/ се оказват от актуалните, които Crazy описа. Черна кожа на бяла подметка. Парчето най-отпред е даже лаченко за разкош  Mr. Green. И точно с черния ми къс тренч мисля да ги нося  Thinking.
А какви балеринки видяхххххххх  Whistling, но малкото чудовище не пожела да влезе в магазина...

С wedges-сите имам чувството, че ставам „цялата обувки” както пееше Слави Laughing. Походката ми - ала пехотинец с все снаражение. И мъжът ми им прави едни физиономии... Иначе ги харесвам. А какво мислите за корковите? На картинка намерих все симпатични, но на живо все не си харесвам. Забелязвам, че корковете са различни...


# 126
  • Мнения: 1 117
имам едни жестоки розови(!) сандали на коркова подметка, не уеджис, а с отделен дебел ток, пак платформа, но не стават за носене, мамка им. Нежната ми кожичка на краката не приема каишките им, и това е. Освен да пробвам актуалния варинат с чорапки  hahaha

# 127
  • Мнения: 33
 Не мога да се кача на коркова подметка и това си е.Пробвах,не се възприемам,като кобилка изглеждам Simple Smile

Тези ми харесват.

# 128
  • Мнения: 605
Много харесвам wedges-ите ! За моя скромен ръст са благодат  Mr. Green
Ето един модел в който се влюбих. С една ефирна бяла дълга рокля си се представям...
примерно  тази.
A тази е просто прелестна...
Незнам защо така направо прескочих на лятна вълна  Wink

# 129
  • Мнения: 660
Гуменките са ми любими !

Нося ги с всичко , дори под сватбената рокля  Crazy- бяха свежо зелени с големи атлазени панделки / ми така е като плавниците ми не са пригодни за обувки с ток  Sad/ .

Още не мога да си простя , че изхвърлих едни перфектни черни Adam's с подметка от чист каучук .

малко офф и сори за рекламата , но понеже разбрах , че наоколо се разхождат и други голямокраки мадами - тези Scetchers се продават . подробности на лични .  

Практично и непринудено . Много я харесвам Натали !

# 130
  • София
  • Мнения: 1 877
nice, разкошна е натали!

а коркови сандали обожавам! /къде може да се намерят такива с качествени подметки, ако сте попадали вече?/

# 131
  • Мнения: 4 120
Чудесна Натали. Винаги съм я харесвала.
Една Наталия Водянова от мен.

Аз имам такива, но при все, че много ми харесват, не са ми удобни за носене.

# 132
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Платформите са моите летни обувки. Имам подобни на тези на Инфантилна, които са тип еспадрили.
Имам и летни сандали с корк. Много харесвам корковите подметки, но първите се изрониха за няколко обувания (затова повече обувки "Ливайс" не купувам).
Качествените ми коркови сандали са "Арт". Ето ги (ама моите са със зелено-кафяви каишки):

Купх ги миналата година от "ХотСпот" и изкараха едно лято. Не са мръднали.

# 133
  • София
  • Мнения: 6 793
Откъде си купувате кецове? Grinning
Имам предвид сполучлив баланс цена/качество. Иначе и аз знам за 50Е откъде да си взема.

# 134
  • Мнения: 33
Цитат на: Klemy
Откъде си купувате кецове?
Имам предвид сполучлив баланс цена/качество. Иначе и аз знам за 50Е откъде да си взема.

Предимно от тук .
Допадат ми като стил/качество..
Купувам за мъж,дете и мен.И затова като цена не съвсем ми харесват,само ако има намаление или аутлет от чужбина.

Последна редакция: ср, 24 мар 2010, 20:44 от Дива Жена

Общи условия

Активация на акаунт