Подарък за 8 годишно момиченце

  • 8 088
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Мами, дъщерята на кръсницата на дъщеря ми  #Crazy (мале.... последния да затвори вратата) има рожден ден и става на 8 годинки. Та прибягваам към вас за идеи какъв подарък да и купя понеже ХИЧ не съм наясно децата на тази възраст какви интереси имат (кукли, гримове или книжки за оцветяване..) ... абе нямам си ни най малка представа, а не мога да взема просто ей така нещо за отбиване на номера. Като знам кръсницата какви невероятни подаръци прави на малката ми се иска да се реванширам с нещо хубаво и подходящо, независимо от цената. Някой има ли някакви идеи ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 399
Ами радват се на много неща - дрехи, детска козметика, разни аксесоари /чантички, ластици, шнолки, фибички, бижута, колани/, книжки, играчки.
За книжки и играчки, обаче, си мисля, че трябва да познаваш по-добре детето, за да знаеш какво ще му хареса най-много.
За другите изброени, мисля, че почти няма момиченце, което да не им се зарадва.

Сега ще ти кажа за два магазина, в които моята дъщеря като влезе, на мен ми става лошо Mr. Green
1. На ул."Иван Вазов". Това е улицата, на която се намира трудовата борса. Мисля че е първата успоредна на Шипка Thinking Магазина е горе-долу в края на улицата /близо до "Княз Борис"/. Срещу него има магазин за руски бонбони.
Там има разни детски кутии за бижута, рамки за снимки, портмоненца, чантички, часовници, касички и безброй други джунджурии.
2. Вторият е горе-долу срещу зимно кино Тракия. До магазин "Бебита" е. Продават чанти, раници, несесери, тефтерчета, портмонета, чадъри, химикали и т.н.. Всичко е разни марки, по които са луднали сега момиченцата на тази възраст - Barbie, Witch, Bratz, Gabol и аз незнам какви още.
Разходи се до двата, ако имаш време и съм сигурна, че все нащо ще ти хареса.
За козметика, мисля че трябва предварително да съгласуваш с майката. Аз, например, хич не се радвам на подобен подарък Mr. Green Иначе има разни детски лакове, балсами за устни, парфюмчета, душ гелове /с брокат, без брокат... Laughing/. Междудругото в Бебита е пълно с такива Wink

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хехеее, щерката вчера стана на 8г. В неделя ще празнуваме и тя на отговорите на децата какво да й подарят е казала...кукла Бейби Борн  #Crazy

Ама и разните му там видео касетки с Барби, списания Барби, гримове и т.н са също подходящи. Даже и пъзели, ама ния имаме доста и категорично тя не иска повече  Stop. А защо не и някоя Енциклопедия?  Thinking
За мама са от голяма помощ подаръците-дрехи  Mr. Green, а ако някои й подари клин или панталон, дето да й е помярка е направи върхът  Hug

Запазвам си правото да допълня след неделята, ако има нещо интересно и тя му се зарадва  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 700
Виж нещо от колекциите игри SAS - има комплекти от сорта на " как да си направиш гердани, гривни и т.н.",  гипсови отливки за боядисване с всякакви форми, детски гобленчета. Друг вариант са занимателните игри, но те са за повече от едно дете. Дъщеря ми също много обича кмплектите за оцветяванех с номера / говоря за сложните варианти, които се продават обикновено в магазините БОКАЛ/. В зависимост от средствата ти вариант би било и детските мини-компютри за изучаване на чужд език - скъпите са около 60 лв, но има не лоши за около 30.

# 4
  • Мнения: 264
Момичета много ви благодаря. Добре че е форумът и вие, та да ме ориентирате  Hug
Това за магазини САС звучи добре ама май във Варна не съм виждала .....
Ще взема да проверя и бонжурите - едно време имаше страхотни неща

# 5
  • Мнения: 1 399
Комплекти на SЕS има в Метро и в магазини "Рая". В Бонжур може също да има Thinking

Последна редакция: пт, 14 окт 2005, 11:10 от stella

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Тук можеш да видиш какво представляват комплектите:
http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=8&osCsid=12cdb478 … 20d89f9691daf7158

# 7
  • Мнения: 5 877
Лекси, страхотен линк, благодаря ти!
/то детето още малко, ама и аз на детски акъл... останаха ми очите!/

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пламенка, подпитай майката дискретно, дали имат и какво точно на САС, че на щерката и писна от тези с гипсовите отливки и мънистата. НЯМА вече интерес към тях  Tired

# 9
  • Мнения: 264
Момичета благодаря ви много!!!!!!!!!!!!!!!  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
Страхотни сте  newsm74  mrstraetz newsm74  mrstraetz

В крайна сметка взех един от тези лабтопи (детски) за учене на английски и всички бяха във възтор. За детето ясно - има си компчтър (макар и детски), а майката много се изкефи защото не е поредната играчка а нещо което ще развива детето интелектуално и ще я мотивира да учи английски повече Simple Smile
Наистина съм ви много благодарна   bouquet

Лекси, трахотен линк си пуснала , за което те поздравявам.
Само не мога да схвана какво представляват тия гипсови отливки, нещо не ми е ясно .... newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Пламенка, а има ли лаптопи с немски и каква е горе-долу цената?

Относно отливките - в гумена формичка си изсипва гипс + вода и се оставя да изсъхне /май 24 ч/. Гумената формичка се маха /изхлузва се като ръкавичка/ и фигурката се оцветява с четка и боички, които са вкл. също в комплекта.

Общи условия

Активация на акаунт