Среща със съпруга

  • 2 261
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
уфф, току що си уговорих среща със съпруга. За него тя не била помирителна... Вие правили ли сте такива неща след като решихте да се разделите. В смисъл ваште мъже искаха ли??? какъв е смисъла на това за него, според вас. За мен няма смисъл, единствено да видя дали имам чувства още .. или той.. Ама от близо месец не сме се виждали, май е време .... Всички ми казват че нищо не губя... ама аз си знам колко ми е свито сърчицето....

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Каси, твоя гадник продължава да те тормози! Толкова да презирам някого, че просто нямам думи!
Може да го иска:
- и той да види дали имаш чувства /ясно е че това говедо няма чувства към теб/;
- да си докаже, че като свирне и ти тичаш;
- да те врънка за нещо;
Нищо хубаво не мисля нито за него нито за желанието му.
Знам, че ти се иска да са други причините, но е 1 на 100 000 да е така. И пак ще е от ден до пладне!
А дали да го виждаш... уви не мога да ти кажа - ако го видиш, със сигурност ще ти е тежко после, ако не го видиш ще се измъчваш с въпроси "що искаше... ми ако бях отишла".
Просто не знам - само, че ми е много мъчно за теб! Дано да си силна да го надмогнеш това говедо, и после когато той има нужда - ти да му обърнеш гръб!   bouquet

# 2
  • Мнения: X
Опа, забравих да кажа повода. Ами да сме се видели да ми дадял парите, които бил отделил за бебето /този месец 100 лева можел/ и да сме отишли /заедно/ да сме купили нещо  #Crazy/при предишния разговор/. При този разговор - да ми дадял парите за бебето /половината ги бил изхарчил, та сега 50 лева, а останалите 50 при следващата среща като вземел заплата/. И да не сме водили сериозни разговори.
Ако не отида ще си остана и без кинтите  Sad, иначе мога и да се направя на забравана  Wink.

# 3
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 655
Леле Каси, тоя твоя човек ме изумява...
То бива инфантилност, ама това неговото вече...
...И да не сме водили сериозни разговори...  boo

Помни ми думата, някой ден ще ти реве на вратата, ама ти през шпионката ей така ще правиш  #Sniper

# 4
  • Мнения: X
Леле Каси, тоя твоя човек ме изумява...
Абе и мене, аз ако бях наясно щях ли да ви питам вас, момичета и мами  smile3515. Ама къде се е чуло и видяло такова нещо... всички приятелки ме съветват да не съм бързала с развода, явно и той и аз не сме били сигурни, дъра бъра...

# 5
  • Мнения: 597
Аз те съветвам да отидеш,да си мълчиш и да се правиш все едно нищо няма.Вземи си парите или купете нещо,това ти се полага.Все пак е някаква помощ,не мисли че се унижаваш,той е длъжен.А и ти с непукизма си ще го учудиш страшно много,ще има да мисли после,тая пък какво й става...
Така че кураж миличка,стискам палци.Хвърли го в музиката-издокарай се и го играй непукист,говори колко си щастлива,как добре се чустваш,говори му за срещи с приятели за любими занимания.Да не си мисли,че стоиш ей така и гледаш в една точка.Повярвай ми тази тактика е изпитана и действа.Мъжете са си такива-природа!

# 6
  • Мнения: 3 394
я отивай мацка на тази среща Twisted Evil стискай зъби и се прави на 6 без 10 ,за да му вземеш парите-като се прави на гадняр, бъди гадна и ти в имета на детето. Недей да бъдеш страдалка или героиня, взимай там каквото може ,защото след като веднъж са те отритнали, няма нужда да те тъпчат!

Айде бъди жена с остри нокти и си уреди нещата както на тебе ти е най-добре-майната им на чувства и прочие. Гледай всичко да е наред с бебето и теб и това е!

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Каси, ако после ще страдаш защото ти все още го обичаш - аз съм за това да не ходиш! Не си изпаднала за парите му - и ако това ще те нарани допълнително - майната им!
Но ако имаш сили да не се тръшкаш после - иди, и го обери до шушка!
Успех

# 8
  • София
  • Мнения: 2 842
Casi , кажи как мина  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: X
Да му ... и на парите, 50 лева...  #Cussing out. Мина горе доле, видяхме се сутринта ??? и вика айде довечера или утре пак да се видим. Как да е, изработи ме. Аз викам добре, обади се ако съм свободна може, но не би. Ядосах се и пак го препсувах. Следващата вноска другата седмица.  Joy
Иначе в сряда го вика адвокатката да се подписва на споразумението. "Уж" сме се разбрали да ми остави жилището /милата ми гарсониерка/ без претенции и без туй аз ще се изгърча да си я изплащам още сума ти години. И тъй то. Да го видим кво ще направи.
А как се чувствам. Абе не съм много зле... В смисъл нормално се чувствам, все едно не съм го виждала, той и преди досаждаше по телефона и си говорихме. Той "в сърцето си никога не се бил разделял с мене". Аман да ви кажа. Вика "ти обаче си". Е не, шъ го чакам до второ пришествие. Да подписва, ще си плаща издръжката и беж по Пиротска. Той губи. И жена, и къща, и дете, пък ако се не сеща, значи има бръмбари в тиквата.
Значи той иска да знае, че аз още съм съгласна да се виждам с него и да опитаме да оправим нещата, и да си седи спокоен че нещата зависят от него. Аз тъй го виждам. Просто да си знае, че кат свирне и ще му ходя по гайдата. А не че е толкоз зор да се виждаме, видя ме веднъж и айде стига толкова за следващата седмица. Тц... мойта идея беше да се опитам да оправя нещата, а не да му ходя по г.... Ама явно ще си взимам парите само и това е.
А за обичането.. абе сви ми се сърцето за момент, ама... нито го уважавам... /кво ще се занимавам с червеи... то тъй стана накрая/... нито го ценя, той се направи на парцал. Човек, който оставя бременна жена.... хъм... нямам толкова епитети в речника... не е за мене, да си търси някоя простакеса...
ПС. Е да, ама идва, сяда до мене, хваща ме за ръката: Ааа, ти преди не се лакираше, а сега се лакираш. Побутва ми косата да ми види обиците. Прегръща ме. И аз нали мека мара, съгласна. Целуна ме... хубаво... страстно... И ток имаше, и всичко как си му е реда... все едно сме на първа среща, честно...
И после: уф, май не трябва това да го правя, а?  #Cussing out

Последна редакция: пн, 17 окт 2005, 14:27 от Анонимен

# 10
  • Мнения: 9 990
Изчакай със сигурност да ти подпише за апартамента,пък тогава-сведи до минимум контактите с него.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Касиопея - не знам как може да има такива мъже бреееее?  #2gunfire

То това игра ли е... днес тако, утре-вако. Ми това е живо човече  baby_neutral, не можеш да го оставиш днес за малко щото така ти се е дощяло, пък после като се наиграеш, може и пак да се върнеш...не знам, нямам думи...негодници, с негодници!  #Cussing out

П.П: Почти 80, да не кажа и 90% от животинския свят, женската отглежда поколението на някои си случайно преминаващ и изръсил гените си мъжкар  Close ...егати и Природата  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: X
П.П: Почти 80, да не кажа и 90% от животинския свят, женската отглежда поколението на някои си случайно преминаващ и изръсил гените си мъжкар  Close ...егати и Природата  Crossing Arms
Да де, то туй на всички ни е ясно, ама нали ужким се различаваме от тях... Аз затуй една вечер още живееше у нас говедото и се прибира в 4 часа и викам: ей, животно със животно такова...
Ама знаеш ли че ДОРИ И В ЖИВОТИНСКИЯ СВЯТ има мъжкари, които си правят семейна двойка със женската с цел да си отгледат децата.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да - знам че има! Даже те образуват т.нар. семейна доживотна двойка.
За делфините знам и част от пернатите са такива верни партньори.

# 14
  • Мнения: X
Не му е тука мястото, ама да си кажа.
Ами до няколко дни ще пускаме споразумението за развод по взаимно съгласие.
Мамка му, все си мислех че незнае какво прави...
Уфф, момичета /и момчета ако има/, стискайте ми палци... така ми стана гадно... Какво стана, което не трябваше????

Общи условия

Активация на акаунт