Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
От вчера в едната гърда имам странна болка - от време на време ме прорязва някъде дълбоко, като убождане с игла... При опипване на гърдата нямам болка (както е при мастит или запушен канал), нямам и бучка, или уплътнение... Болката се проявява и при кърмене. Та викам си - чакай преди да съм се шашнала, да питам аз моите хора...  Mr. Green

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Още има да се стараеш до изчерпване на лимита,още - я гледай Бу,още колко имаш да й дишаш прахта smile3534 - нищо,че я гониш по петите Grinning
Сега сериозно - Емата беше болна скоро и пи антибиотик - а ти?Такава болка може да е сигнал за гъбична инфекция на гърдата - нещо друго необичайно при нея или при теб има ли - подсичане на Емата,бели налепчета в устата или розови петънца по гърдата,сърбеж,вагинални гъби при теб - нещо от сорта?

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Емата беше болна скоро и пи антибиотик - а ти?Такава болка може да е сигнал за гъбична инфекция на гърдата - нещо друго необичайно при нея или при теб има ли - подсичане на Емата,бели налепчета в устата или розови петънца по гърдата,сърбеж,вагинални гъби при теб - нещо от сорта?

Не, аз не пих антибиотик, само парацетамол... Нямаме нищо от гореописаното, да чукна на дърво...  Rolling Eyes
Ейййй, и ако е инфекция някаква, гъби-мъби, що ще правим сега?!  Sad

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Бе те се лекуват,ама по-добре да ги няма.
Има и някои други възможни причини,копвам малко:
1. improper breast pump usage
2. an ill-fitting bra
3. injury or surgery to the breast tissue
4. premenstrual pain
5. fibrocystic breast pain.
Първо,второ и четвърто?

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Второ може би...  newsm78 Blush Мерси!  Heart Eyes Ама тия цици нещо не пасват на старите сутиени.  Embarassed Ще сменяме или циците или сутиените...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт