Имаме обрив

  • 932
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
 Моята мома се върна от градина с обрив по лицето и срамните устни Cry Днес бяхме при педиатър и кожен лекар. Не знаят от какво е Sad Освен това й се гади и незнам какво да я правя Cry Изписаха ни мазила. Обрива е един и същ на двете места, суха й е кожата все едно се бели  Shocked Моля ви ако знаете какво е това чудо Shocked споделете опит Cry

# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Само това ли са симптомите?
Разстройство? Колики? Температура?
Има ли сърбеж по обрива?

# 2
  • Мнения: 254
 Няма разтройство и температура, сърби я но много рядко, дава ми да я пипам, днес е по-добре и незнам от какво е този обрив Thinking

# 3
  • Мнения: 326
Не знаят от какво е Sad ....  Изписаха ни мазила.
Хем не знаят, хем мазила изписват #Crazy
Заведи си детето при хомеопат - той ще знае какво е и ще даде лекарство, с което действително ще се излекува. С тези мазила подтискаш проблема, не го решаваш.

# 4
  • Мнения: 254
 Сръчка, това мисля да направя след прегледа в понеделник. Може да било от белини разни, дето мият тоалетните, можело и от мръсотия да е Shocked Е сигурно аз знам, повече от докторите Shocked

# 5
  • софия
  • Мнения: 4 974
Pila li e naskoro (primerno predi sedmica dve antibiotik),този обрив може да е в следствие на тях много често са гъбички.а понякога чисто и просто един добър сапун и водА върщат работата на мазилата.ПОне ние наскоро изкарахме един такъв болезнен обрив,не ми даваше с пръст да я пипна ,но с хубаво измиване ни мина....отидете на лекар,но и аз не знам какво,просто внимаваите ,не прекалявайте  с безразборните лекарства,а наистина звучи логично връзката с белина...аиде успех

Общи условия

Активация на акаунт