Помогнете ми за едно бънджи

  • 790
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Купихме от една мама бънджи, обаче си мислех, че се закача с щипки за касата на вратата, а се оказва, че има някаква халка и явно за нещо като тръба трябва да се закачи. Някой има ли такъв вид бънджи? Как става номера?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Купихме от една мама бънджи, обаче си мислех, че се закача с щипки за касата на вратата, а се оказва, че има някаква халка и явно за нещо като тръба трябва да се закачи. Някой има ли такъв вид бънджи? Как става номера?
Кажи какво е бъджито или поне как изглежда?
С ластик ли е или с пружина ?
Основните са за закачане на каса на врата (захващането е като челюсти) или с кука (завива се в касата на вратата или с дюбел в стена или таван и на нея се окача самото бънджи)

# 2
  • Мнения: 1 722
Марка не знам, много прилича на бънджи-патето на Пилсан, но то е с щипки за рамки на вратата, а нашето е отгоре с нещо като тези неща на катинарите, само че с навиване се затваря кръга, явно около кука или халка трябва да се сложи. Ето такова е:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2704&AlbumId=25455, но не знам дали от снимката се разбира какъв е типа на закачването /упс, вижда се, значи закачалката е вътре в бънджито, върху това за сядане/.

Общи условия

Активация на акаунт