Някой давал ли е Ентерол?

  • 1 066
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 877
Прахчета за разтройство. Кога се дават, преди или след ядене?
Моля, помогнете!

# 1
  • Мнения: 431
Не съм гледала кога го давам. Казвали са ми за мъника, че две на ден са достатъчни- едно сутрин и едно вечер.

# 2
  • Мнения: 1 250
След, щото иначе храната ще ги прокара бързо през червата.
При разстройство също се препоръчва понамаляване на храната с цел- почивка на червата.

Ако е много силно разстройството редувам със смекта - пак 2 за деня

# 3
  • Мнения: 877
Ей, благодаря ви хора!

# 4
  • Мнения: 194
Може да се дават също и с храната.

# 5
  • Мнения: 544
sled hrana,raztvoreni v malko voda/20-30ml/za da moje da poeme zialoto koli4estvo,2enterol 1smekta,ako ne poeme smektata t.k.e mnogo gadna na vkus moje i 3enterola.Uspeh!Imai vperdvid 4e razstroistvata ne minavat mnogo barzo-okolo 3dni zaredi se s tarpenie,dietata e zadaljitelna nikakvi kompromisi i ne nastoiavai-kolkoto mu se iade tolkova

# 6
  • Мнения: 877
Изписаха ни по телефона Хуманата за диария, ама аз мисля че е прекалено. Какво мислите вие? Диета спазвам следната: кърма, добавка НАН ХА, оризова каша със затягащ ефект, попара без масло и захар.Това е.

# 7
  • Мнения: 544
6om karmi6 e super,a vmesto vsi4ki ostanali hranenia moje6 da dava6 Humana/ima i  dieti4na Milupa/-i 2te imat mn.dobro deistvie.Rastroistvoto moje da ti izigrae kovaren nomer/uj e bezobidno/zavisi po kolko izhojdania ima deteto/kakva konsistenzia imat,imat li miris/ima mnogo efikasni homeopat.preparati/no pak zavisi ot kakav proizhod e-dali e infekziozno ili e ot hrana/v po-bezobidna forma sa pri niknene na zabki i pri nastinka.Nad 5-6 izhojdania e opasno,osobeno kolkoto po-malko e deteto,za6oto ot razstroistvoto barzo se obezvodnivat.Ako imate do 3-4izhojdania -spoko davai si enterola i karmata i ne se 6a6kai.Za Humata prezeni po sastoianieto na deteto.

# 8
  • Мнения: 1 708
Няма значение кога ще го дадеш!Ако е до три години едно прахче на ден е достатъчно .Аз лично сам много доволна от тях.Също така са приятнина вкус за разлика от смектата. Hug

# 9
  • Мнения: 877
Ами дне с само веднъж.  Flutter
Жчера 3 пъти. Смятам, че сме в нормални грабици. Мирис, да не кажа хубав.... Simple Smile, ама не е лош. Давам прахчета и така, да видим.
Благодаря ви мами, много ви прегръщам!!!

# 10
  • Мнения: 544
Mojebi mu nikne zab4e?!Ne se trevoji broiat na izhojdaniata e malak sigorno 6e se opravi samo s prah4etata!Stiskam vi palzi!

Общи условия

Активация на акаунт