Амерканки, моля помагайте спешно

  • 1 988
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
В сряда тръгвам към вашите zеми, обаче ми иzлеzе една много голяма питанка = камерата ми има zарядно zа 220 волта, а вие сте н 110.
Как ще стане номера с zареждането на батерията = има ли при вас трансформатори, къде мога да се снабдя с тях и има ли такива контакти по хотелите?
Благодаря на всички, които ще се отzовата на питанката ми Hug

# 1
  • Мнения: 195
не се притеснявай, има трансформатори! ако тука няма къде...можеш и от българия да си купиш:) успех!

# 2
  • Мнения: 4 244
не се притеснявай, има трансформатори! ако тука няма къде...можеш и от българия да си купиш:) успех!
Ама аz идвам от Германия, нямам път zа по напряко преz Родината ooooh!

# 3
  • Мнения: 7 837
Аз ли4но не съм виждала из магазините, но при толкова туристи е абсурдно да няма трансформатори  Thinking
Защо не питаш туроператора.

# 4
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз не съм американка, ама си забравям моя най-редовно-купувам си от летищата, обикновено  там където продават вестници ги има Grinning

# 5
  • Мнения: 3 367
привет,
иди в близкия Radio Shak
(Radio Shack,652 Market St, San Francisco, CA 94104-5001  ,415 986-1004)
или еквивалент  ,струват по 20 кинта,много са големи и грозни,но работят безотказно..занеси камерата и посикаи пред теб да вкл'чат едното е другото и да видиш че бачка за да не ти пробутат някоя ненужност
а.

# 6
  • Мнения: 4 244
Много благодаря   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 257
Radio Shack имат всичко - всякакви волтове и ампери преобръщачи, абе там е най-добре, още можеш да провериш в Circuit City, Best Buy, Office Max ili Office Depot - това са все магазини за техики и има всякакви джвъчки, но най сигурно е в Рейдио Шак - те са навсякъде и имат точно това, което търсиш!:)

# 8
  • Мнения: 7 430
Фидка, стегна ли багажа

При нас ги продават и в малките,квартални магазинчета, където има всякакви дрънкилки и джунжурии Peace Дано бързо отриете
newsm10

# 9
  • Мнения: 2 381
с батерии не става ли?

# 10
  • Мнения: 7 430
Фиди, аз да питам...ами за фотото имате ли зареждачка newsm78

# 11
  • Мнения: 4 244
с батерии не става ли?
Не не става, zащото си е с собствена батерия и zарядно към нея което се включва към контакта

# 12
  • Мнения: 2 381
питах те, защото незнам дали си струва да купуваш нещо, което няма да ползваш след това. Моят трансформатор е доста тежък.
Успех каквото и да решиш
Между другото има фотоапарати за едноктратна употреба и вършат страхотна работа (пробвано предимно на рожденни дни от мен). За 30-на долара (моят тр струваше толкова) можеш да си накупиш един куп.

# 13
  • Мнения: 4 244
питах те, защото незнам дали си струва да купуваш нещо, което няма да ползваш след това. Моят трансформатор е доста тежък.
Успех каквото и да решиш
Между другото има фотоапарати за едноктратна употреба и вършат страхотна работа (пробвано предимно на рожденни дни от мен). За 30-на долара (моят тр струваше толкова) можеш да си накупиш един куп.
Ами  Naughty
Аz с моята Олимпус не се раzделям = прави най невероятните снимките на света
Ако е zа проста камера с негатив мога да помъкна и Канона, ама ще ми дойде ташкън и няма да мога да ги качвам в нета после снимките
Като трябва ще си купя трансформатор, няма да го нося аz = нали ще сме с автобус Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 381
упс.... оттеглям се.... и после да не забравиш снимките.

Забавлявай се, сега времето е страхотно на юг Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт