Ентерококи в урината

  • 3 198
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Бременна съм в 29 г.с. Откриха ми ентерококи в урината, но микробиоложката каза да не пия атнибиотици, а да си правя тоалет с вода и сода. След като уведомих за това гинеколога ми той ми препорча да пия чай от мечо грозде. На някоя от вас дали са откривали такава бактерия в урината и как сте я лекували?

# 1
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не съм имала подобен проблем, но можеш да послушаш и двамата, все пак това им е работата. Пожелавм ти бързо излекуване и лека бременност  thumbsup

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Точно ентерококи съм нямала, но с първата бременност имах някакви бъбречни проблеми и си спомнях, че също пих чай от мечо грозде.
Не се притеснявай, пий повече течности, ходи по-често да пишкаш и спокойствие!
Леко бременеене!

# 3
  • Мнения: 2 529
Имах точно ентерококи и точно по това време на бременността някъде Sad За съжаление се наложи да пия антибиотик - ниска концентрация и само 5 дни и се изчистиха гадните бактерии...Естествено гинеколожката ми предписа антибиотика след много колебания, но в случая сметна, че рискът от задълбочаване на инфекцията надвишава многократно евентуалния риск за плода. За щастие нито инфекцията, нито антибиотика (Augumentin) оказаха някакво въздействие върху сина ми  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт