Смесеното хранене

  • 382
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами ! Имам момиченце на три месеца което храня с Милумил 1. Проблема при нас е , че много се запича .Опитвах да и давам за около 2-3 дена Фризовом , но отидохме в другата крайност.
Започна да пълни памперса по 6-7 до 8 пъти на ден . Явно и подейства прекалено разхлабващо.Искам да ви питам мога ли да смесвам Милумила и Фризовома по две равни части на всяко хранене.
Дали ще и се отрази по някакъв начин смесването на две различни марки млека.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
До колкото знам не е редно да се смесват два вида адаптирано мляко. Попитай най-добре педиатърката.......8 пъти на ден е доста!!!!

# 2
Ние също се бяхме запекли от Милумил-а и го сменихме с Аптамил.Можеш да опиташ да го приготвяш по-рядко от указаното на опаковката,при нас това помогна.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 219
В тази тема също има няколко мнения за смесването на различни марки млека:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=47648.0

# 4
  • Мнения: 5 299
Аз смесвах точно  Милумил1 с Фризовом. И ние много се запичаме, макар, че не може да се нарече точно запек, защото си ака всеки ден по 1 път, но е мнгого гъсто.  Но със сокчета контролирам положението. Бях купила 1 кутия Фризовом, защото ме дразнеше повръщането, като си мислех, че от него няма да връща мляко, но нямаше никаква разлика и така смесвах млякото, докато свърших кутията. Не сме имали проблем, а бебата си израстна връщането на мляко Grinning Ама за постоянно да го смесваш, не ми се вижда много удачно, доколкото знам може ако е примерно Фризовом с Фризолак newsm78

Общи условия

Активация на акаунт