Отговори
  • Мнения: 7 430
Здравейте  wavey

Наближава ПърВия рожден ден на моя дивак и се чудя с какво мога да украся стаята, какви изненади да направя и т.н. newsm78
Ще го празнувам в къщи с 5-6 малки дечица около неговата възраст Wink

Ще ви бъда благодарна на всякакви идеи, предложения, съвети 
Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 182
Ще ти напиша как празнувахме първия рожден ден на сина ми-преди 3 години.Целия хол бяхме украсили с 200 балона,знаменца Happy birthday,панделки и беше много красиво.Бях направила кът за децата-с много играчки и на малка масичка бях сложила разни вкуснотиики,и сокчета в пластмасови чашки.Бях взела шапки и свирки.Общо взето това е.Тогава нямахме камера и ми бяха дали на заем да си снимам слънчицето.На Вас Ви желая най-веселия празник и да е живо и здраво детенце!!!

# 2
  • Мнения: 463
идея - балони с хелий, завързани с дълги панделки. Стоят залепени за тавана и хлапетата подскачат да ги  дърпат. Пада голям купон.
http://community.webshots.com/photo/469743914/469749004emdrfB
Желателно е децата да дойдат с по един родител, защото иначе става голяма навалица и те се същисват, а ти ще се чудиш кой по-напред да обслужваш. Аз бях поканила 7-8 дечица и всички дойдоха +мама и тати, прибави и нас и си представяй!
Е, стана купон, ама аз си знам...

# 3
  • Мнения: 4 390
Влизаш в първия Party Shop около вас и ще ти се завие свят от украси. Grinning
Балони, шарени надписи, шарени картонени шапки за децата, конфети, свирки, чинийки и чашки с детски мотиви
хелиеви балони с каквито искаш форми, банери, плакати - абе в магазина ще ти дойдат куп идеи. Grinning

# 4
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви за предложенията bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А като ти писне да ти викат на главата им дай по една сламка и по един спагет- да пъхат  спагета в сламката - могат да утрепят малко време в тишина. А може да ги наредиш по две и едното да лапне сламката а друото спагета и така да се опитват да пъхнат спагета в сламката. Но това второто е за малко по-големи деца според мен.

# 6
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Привет, Дидонка Бонбонка!
Сега ще ти напиша какво съм правила аз и какви идеи ми дойдоха впоследствие:
За 1-вия РД: Понеже тогава Стоил още нямаше любим герой, не бяхме се спрели на някаква тема. Направих покани и специални картички към тях, където гостите да си напишат пожеланията и да ги донесат на РД. Украсих стаята с балони, закачени по секцията и корнизите; един банер "Честит рожден ден", направен от гланцово блокче - нанизани на връвчица триъгълници и върху тях залепени буквите в контрастен цвят; на няколко цветни картона формат А4 закачих снимки на Стоил от бебе до 1 год. и написах разни данни като ръст, тегло, прохождане...; на вратата на стаята от външната страна залепих плакат с едно нарисувано ухилено човече и поздравления за добре дошли. Специални игрички не съм измисляла, защото всички деца (3 броя) бяха на неговата възраст и просто им изсипах панерите с играчките. На тръгване подарихме на всички гости благодарствена картичка (също изработена от мен) - на обикновен лист разпечатах от едната страна едно много хубаво стихотворение, а от другата благодарностите, ламинирах листа и ги изрязах (от А4 излязоха 9 броя).
За 2-ия РД: Нямах много време за подготовката, но в сладкарницата, където празнувахме украсихме отново с балони и банера от 1РД. Темата ни беше Мечо Пух - любим герой по това време и съответно купих подходящи покривки, салфетки, чашки и чинийки.
Сега за 3-ия: Темата ще бъде Немо и изобщо океана - украса, храна, игри, подаръчета за гостите. Подробностите като мине празника.
Няколко идеи:
В темата за сватбената книга Дамаянти даде идея, че може да се направи такава книга и за рождените дни, където гостите да си впишат пожеланията и каквото още искат - да рисуват, да споделят моменти от изминалите години с детето и т.н. Една красива тетрадка с детски картинки на кориците ще свърши чудесна работа.
Друго - всяка година по една-две снимки от рождения ден се залепят на лист А4, записват се каквито искаш подробности и раминираш листа. Като се съберат два-три, ги подвързваш в някоя книжарница със спирала, слагаш по един цветен ламиниран лист за корици и имаш специален рожденденски албум. Или пък пробиваш две или четири дупки с перфоратор и връзваш с подходяща панделка.
В американски сайтове съм чела, че правят "капсула на времето" (обикновено на 1-ия РД) - в някаква кутия (картонена или метална) се събират различни предмети от всички гости (донесени предварително), както и разни пожелания към рожденика. Кутията се запечатва и се отваря примерно на 18-ия му РД. На мен не ми се нрави особено това, защото обичам да си разглеждам спомените от време на време и няма да изтрая толкова години да не я отворя Crazy!
Доста дълго стана, но се надявам, че все някоя от идеите ще ти свърши работа.
Приятен празник!   

# 7
  • Мнения: 7 430
Инна, благодаря ти много за всичко подробности, които си написала Hug

Интересни предложения и ще си открадна някои от тях smile3503
Целувки на големия батко Стоил от мен и Викича

# 8
  • Мнения: 6 390
и аз ще ползвам някой идей от тук  Wink Laughing
Супер сте  Hug
Мерси  Wink

Общи условия

Активация на акаунт