При температура- как да му помогна?

  • 857
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Какво друго давате освен Панадол и Нурофен, Ефералган?
Витамин С дадох една ампула сега мисля да направя един липов чай, други предложения за подсилване на организма?

# 1
  • Мнения: 696
Ох, и аз имах подобен проблем преди няколко дни.Колко е голямо детенцето,а колко е температурата?

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Много е малко детенцето, откъде тази температура? А освен тези лекарства, които си изброила, не виждам друго какво можеш да дадеш - те всички са ефикасни.

# 3
  • Мнения: 834
Температурата е 38,3 . дадох му Калпол и спадна, но продължавам да се чудя какво още да направя.

# 4
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Не се шашкай, нали е спаднала. Ако пак се покачи, дай му пак - обаче имай предвид, че трябва да минат поне 3-4 часа между два приема на температуро понижаващо лекарство. Ако се покачи по-рано, сложи му кърпичка , напоена с оцет на челцето, може и чорапки на крачетата. Това е бабешки лек, но на мен ми е помагало. И...Утре на лекар. Успех!

# 5
  • Мнения: 696
Свещичките Ефералган действат много бързо.Все пак температурата не е много висока.

# 6
  • Мнения: 5 539
От какво е Т?
Можеш да слагаш и свещички Вибуркол в дупето, хомеопатични са, действат особено добре, ако е Т от никнене на зъби.
Но преди всичко трябва да си изясниш от какво вдига Т

# 7
  • Мнения: 696
От какво е Т?
Можеш да слагаш и свещички Вибуркол в дупето, хомеопатични са, действат особено добре, ако е Т от никнене на зъби.
Но преди всичко трябва да си изясниш от какво вдига Т

За пръв път чувам за такива свещички Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт