Стягане на тялото по време на отслабване

  • 3 254
  • 6
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Налага ми се интензивно да сваля килограми. Диабетик съм и ендокринолога ми ми даде строга диета.
Спазвам стриктно диетата и свалих повече от 5 кг на месец. Не мога да коригирам диетата, за да не свалям толкова бързо, защото пия и хапчета и ще повиша кръвната захар. Много ви моля момичета да ми кажете как се стяга кожата на тялото по време на отслабване, какви продукти ползвате!? Страх ми  е да не висна от всякъде. Както обясних не зависи от мен да регулирам процеса на отслабване, режима на хранене и хапчетата за диабет са обвързани и трябва да спазвам дозите.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 049
Кожата ли искаш да стягаш или мускулите?
За кожата аз лично си ползвам зарязания преди година и половина крем на Мамма Дона за след бременност  Joy. Все пак и тогава кожата се свива след разтягането и реших, че щом процесът е същия ще ми свърши същата работа.

# 2
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Стягане на кожата имам предвид и как да се избегнат стриите. Знам, че интензивните упражнения започват, когато тялото олекне малко. Бивша спортистка съм и горе-долу знам кога да включа по интензивно упражнения за стягане на мускулите. Аз сега прилагам лек двигателен режим, в който сърцето се натоварва по-леко. Повече ме е страх да не увисне кожата ми.

# 3
  • Мнения: 2 275
аз взимам hyaluronic forte на  biocyte (не знам дали се намира в БГ,но и лабораторията SOLGAR  има подобен продукт),кремове,масажи и слагам корсети,корсажи и подобни Embarassed и има резултат
 Peace

# 4
  • Мнения: 131
Хей успокой се.Все пак човек акто отслбне кожата му малко или много си се свива към тялото, но увисва, и все  пак се отпуска леко!!Но ако спортуваш и то по интензивно ще избегнеш всякъкви отпускания.Прави упражнения за стягане, прави и кардио.А за стриите-мажи се с мазен лосион за тяло, или с бебешко олио.То ще държи кожата ти еластична и би трябвало да не ти излезнат стрии.А и по принцип стриите по-често се срещат при напълняване!

# 5
  • Мнения: 668
Знам, че стречинг-а помага за стягане на кожата...

# 6
  • Мнения: 413
Аз мога да споделя от личен опит
След раждането бях дебела и също по здравословни причини
трябваше да отслабна...вече 2 години свалих 15 кг, със здравословна диета, суровоядство, прясно изцедени сокове, а спорта се ограничаваше само в разходките с количката и винаги гледах да се разхождам, всеки ден.
  Против диабета - сок от панджар+кервиз /главите, в земята дето са/.
  Не се напъвай да отслабваш бързо, защото ще ти се разиграят хормоните и тогава няма спасение.
  Мажи се с бебешко олио всеки ден след баня.
аз това правих и вече пак съм с килограмите си от 20 годишна, няма никакви увисвания, всичко се топи и прибира  Embarassed
късмет

Общи условия

Активация на акаунт