Здравейте и от мен бъдещи мами!

  • 817
  • 8
  •   1
Отговори
Искам да ви кажа зрасти!Всички тук сте просто страхотни!Чета форума от месец и от тук научех много неща.Имам и един въпрос на който неможах да открия оговора - Имам болки долу ниско в корема и в яйчниците, в кръста - Е ли е възможно да е първи признак на бременост?!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Всичко е възможно. Просто изчакай закъснение. Успех

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Няма невъзможни неща. Остава само да чакаш да минат дните до евентуалната М. , която така и да не дойде /дай Боже/, после тестче и ще стискаме палци да е положително!!!!
   Колкото и да се опитваш да намериш характерни признаци за бременност, още е рано мила. Търпение му е майката, а дано имаш късмет бебчо да стане бързо! УСПЕХ!!!

# 3
  • Мнения: 9 077
А по кое време на цикъла ти са тези болки? По време на овулацията, преди или след нея? Това е от значение...

# 4
  • Мнения: 431
nqma nevazmojni ne6ta samo vqra i tarpenie mu e maikata

# 5
  • Мнения: 5 577
Дидонче, възможно е.

Стискаме палци.

Да се похвалиш после.

# 6
Ами мен никога не са ме боляли яйчници и не съм имала проблеми с М, а този месец ме побъркаха! Сега съм точно в овулация. Доста време пих и противозачатъчни и просто незнам какво да мисля

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ами мен никога не са ме боляли яйчници и не съм имала проблеми с М, а този месец ме побъркаха! Сега съм точно в овулация. Доста време пих и противозачатъчни и просто незнам какво да мисля
Щом си сега в ову значи не си бремена. Може да станеш бремена но това още не се знае. Кръст, гъз, яйчници и мен ме болят Mr. Green
Успех  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 029
Добре дошла и от мен.Ако много те болят,посъветвай се с лекар,а ако вече отминава,просто споко и повечко секс и разнообразни пози newsm10.

Общи условия

Активация на акаунт