Помощ!!! ангина

  • 772
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Мили майчета,помагайте с бабини рецепти за ангина - чувала съм много ,но сега като съм болна нищо не се сещам. Компреси- с какво? гаргара, отвари???
Дано имате идеи! Пишете ми на личния! Много благодаря! и да не ви застига!!! newsm78

# 1
  • Wonderland
  • Мнения: 702
сестра  ми  си  лекува  честите  ангини  като  си  маже  гърлото  с  мед  и  сода  Peace

# 2
  • Мнения: 3 251
За кой става въпрос - кой е болен , малко детенце ли , на колко е? Като съвет : първо преглед при лекар !
Като помощни средства: компрес със ракия на гърлото или кока кола с лед и след 20-тина минутки аспирин-това е за възрастен.

# 3
  • Мнения: 6
Болната съм аз и като усетих леката болка в гърлото веднага започнах да се мажа с мед и сода, но не можах да избегна гнойното гърло.Естествено пия антибиотик, но имаше ниакакви по-специални компреси та затова изревах за помощ- ако ниакой се сети нещо...
Благодариа ви! пожелавам ви здраве!!!!!

# 4
  • Мнения: 554
Много съжалявам,че те е пипнала гадната ангина!
Аз съм спец по гнойни ангини,до миналата година карах по 4-5,дори и лятото.Имаше период в който изкарах 7 една след друга и лежах в болница.Там докторите ме караха да ям сладолед и да пия заскрежени сокчета.Най-важното за гърлото е да не приемаш топло!Нито супи,нито чай.
Прави и гаргара с отвара от лайка +една чаена лъжичка сода(студена).

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Моята идея за компрес е:на памука слагаш ракия и малко вода, за да не те изгори и щипка черен пипер. При мен действа доста добре.

# 6
  • Мнения: 130
Gargara s tantum verde

Общи условия

Активация на акаунт