"Прическата " за Родилното

  • 3 908
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 811
Ами понеже досега не съм раждала та идея си нямам за прическата долу за Родилното  Embarassed Всичко ли трябва да е обръснато или може примерно да се остави една бразилска лентичка или нещо такова??  Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 431
Всичко.  Дибидюс. А някъде държат те да те обработят, нищо че си се постарала

# 2
  • Мнения: 7 186
Махай всичко. Peace

# 3
  • Мнения: 46 478
Мисля, че ако си оставиш малко, там ще ти го махнат аз от много време махам всичко до последно и мисля, че така е най-добре  Laughing

силвана, ако нямаш нищо какво ще махат  Shocked

# 4
  • Мнения: 2 467
Аз окастрих всичко. Доколкото знам, трябва да не пречи на шевовете.

# 5
  • Мнения: 1 107
Мда, всичко... едно забравено косъмче да имаш и него ще махнат  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 431
Мисля, че ако си оставиш малко, там ще ти го махнат аз от много време махам всичко до последно и мисля, че така е най-добре  Laughing

силвана, ако нямаш нищо какво ще махат  Shocked

Абе и аз това се чудех. Ама разпореждането било такова- били длъжни да ти направят тоалет.Смешно ми беше- седнах/легнах, мацката погледна и рече: "Е добре, ставай"

# 7
  • Мнения: X
Всичко - отгоре, отдолу - всичко Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 537
Вече са ти отговорили -ВСИЧКО Peace

# 9
  • Мнения: 522
Аз окастрих всичко. Доколкото знам, трябва да не пречи на шевовете.

Да, така е. Мен дори "профилактично" ме остъргаха още веднъж преди да вляза в родилното отделение.

# 10
  • Мнения: 811
Лелееее  ooooh! Досега съм махала почти всичко, само една лентичка съм си оставяла, ама щом трябва - ще се постарая и дано не се налага да ме остъргват и мен  #Crazy
Мерси, много ми бяхте полезни  Wink

# 11
  • Мнения: 5 577
Доминика, всичко махаш, иначе ще те обръснат те.
Което предполагам неискаш.  Close

# 12
  • Мнения: 1 722
Преди да родя с огромния си корем не можех да виждам нищо. Пробно се опитах с огледало - не се получи. Обадих се на гинеколожката да я питам дали да ида на козметик и тя ми отговори, че не е желателно най-вече защото не мога да усетя точно кога да ида и има вероятност да тръгна за родилното с вече появяващи се косъмчета, или такива, обърнати наобратно, което пък пречело на шевовете. И ми каза да не се притеснявам, че в родилно са ДЛЪЖНИ да обръснат родилката, така че не се и старах много - колкото можах с огледалото - останалото - на място. Но определено не може лентичка.

# 13
  • Мнения: 87
ми наи добре е ти сама newsm10
аз като тръгвах се постарах,но май-май не успях да се справя блестящо,но нямаше проблем-минах без тоалет в клиниката smile3534

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз вкъщи махнах всичко или поне доколкото успях да напипам. Нямам огледалце, а и за него щеше 3та ръка да ми трябва  Laughing Но ми казаха, че съм се справила перфектно и ми се размина бръсненето в болницата. После видях, че не съм била чак толкова перфектна  Wink Но чак лентичка да си правиш.... по-добре си остави едно сърчице, да ги развеселиш  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт