Някой случайно да е ползвал Xenikal

  • 693
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Лора Владова рекламираше някакъв конкурс за отслабване с този препарат а от новия и вид виждам че и е подействало-ако въобще го е използвала ако някой има информация моля да я сподели-аз знам само че е доста скъп

# 1
  • Мнения: 6 315
Има темички за Ксеникал във форума. Лично според мен не си заслужава да се пробва  Peace. И изобщо отслабването с хапове си носи рискове.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лора Владова рекламираше някакъв конкурс за отслабване с този препарат а от новия и вид виждам че и е подействало-ако въобще го е използвала ако някой има информация моля да я сподели-аз знам само че е доста скъп

maja mi predi godini Sad
 :stop:nedei da go piesh,ima si posledstvia na chervata,svalia ligavitzata i sega maja mi se chudi ot kade mu e doshlo Sad

ne go pii Stop

# 3
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Повлияна от това,че няколко приятелки го пиха и поотслабнаха и аз да не остана назад,обаче аз напълнях още!Хем бях чувала,че има и такива случаи,много рядко,но ги има!Е, Mr. Green аз бях поредният такъв Mr. GreenНе си давай парите ,че е и скъпичък!Поогледай тук темите,купи си чайче Регулавит или друго има билково и си пише на кутията "за отслабване",ограничи някои храни,направи житени дни или каквото си харесаш от тукашните различни теми и мнения!Успех!

# 4
По-добре си вземи Хитозан, принципът е същият, а разликата в цената е много по-голяма.Освен тона Xenical-ът е чиста химия.

Общи условия

Активация на акаунт