д-р Липчев - Варна

  • 3 840
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 564
здравейте , искам да попитам за д-р липчев
не ми е известен пък моя приятелка попадна случайно при него и се притеснявам дали е добър и дали може да разчина на него

# 1
  • Мнения: 177
Имам наблюдения за него отпреди 3-4 год, когато оперира баба ми но мнението ми не е особено положително, защото след операцията започна да се оплаква че парите които сме му дали не са достатъчно а трябвало да дава и на анестезиолога и т.н

# 2
  • Мнения: 318
Здравей Лили!!! Преди известно време и аз имах питанка за този доктор...Не мога да кажа нищо лошо за него-напротив. Той проследяваше моята предна, макар и неуспешна бременност, мога да те уверя че е страхотен специалист, а що се отнася до парите, не ми е вззел нито един лев,освен за прегледите де , което си беше нормално защото посещавах частния му кабинет. Той ми прави кюретажа след миседа и да ти кажа не съм имала никакви оплаквания. Единственото , което не ми хареса особено е , че "пипа" малко губо.

# 3
  • Мнения: 3 011
Др. Липчев е един възрастен опитен доктор, за който от години съм чувала , че е доста добър в сферата си. Лични отзиви нямам, но той е от старата генерация така да се каже  Wink , предполагам, че няма нужда да се притесняваш.

# 4
  • Мнения: 4 564
благодаря ви за отговорите

Общи условия

Активация на акаунт