За кашлица какво да давам?

  • 871
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 409
Момичета, какво да давам на моя юнак за кашлица? Няма температура (за щастие!), но не мога да преценя дали му е зачервено гърлото..javascript:void(0);малко е раздразнителен, иначе като че ли нищо друго няма... Малко ми е притеснено, а и утре сме на имунизация...сигурно ще ни отложат! Какво давате вие за кашлица на малките си бебчета?

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Спокойно можеш да му даваш "Мукоплант" на д-р Тайс. Много съм доволна от него. Давала съм го на Констанца, когато беше на 20 дена.

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 09:53 от Леля Ог

# 2
  • Мнения: 3 562
Можеш да му направиш чай от тесен живовляк - има го по билковите аптеки.
Много помага при кашлица  Laughing

Успех и бързо оправяне  Laughing

# 3
  • Мнения: 544
Sigurno 6e vi otlojat vaksinata,no tova ne e nikakav problem po-dobre da ia napraviat kogato e napalno zdrav.T.k e mnogo malak mislia 4e e po-dobre da ne mu dav6 ni6o predi da ste se konsultirali s pedito.

# 4
  • Мнения: 5 790
Спокойно можеш да му даваш "Мукоплант" на д-р Тайс. Много съм доволна от него.

И аз! Само това давам!

# 5
  • Мнения: 17
Доколкото знам мисля че и Стодал може да му дадеш Хубавото на този сироп е че е за кашлица с неопределен произход Но ако искаш се допитай пак до л.р.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 769
Опиши ми какжа е кашлицата - суха, отхрачваша? Дави ли се детето? Кога се проявява повече денем или нощем? На пристъпи ли е? Нощем като спи има ли промяна в дишането? Нормално ли се храни?

# 7
  • Мнения: 409
Здравейте, от два дни нета ни ту го има, ту го няма, та не съм влизала! Все пак ни имунизираха (дано всичко да е ОК!), а тази кашлица все пак я имаме и е много странна такава , кашля няколко пъти на ден все едно се дави, не кашля обаче когато спи  newsm78 , нямаше да се чудя какво е, обаче до сега сме го нямали и така...

# 8
  • Мнения: 786
А лекарят ви какво каза?

# 9
  • Мнения: 409
Ами какво...
за педиатрите щом детето няма температура, щом не му е зачервено гърлото и гърдите му "звучат" добре, значи няма проблеми! А дали е така?

# 10
  • Мнения: 786
Права си да се съмняваш в мнението им, но пък и бебето е толкова мъничко, че чак ме е страх да ти прероръчвам каквото и да е(като знам ние до годинката особено колоко се пазехме). Най-добре е по мое мнение да се придържаш към мнението на лекаря, единственото, за което не мога да имам съмнения, са билковите чайчета- задължително лайка, шипка, защото има много вит. С, заедно с Бронхо, аз винаги ги давам смесено, и моят син е пил страшно много откак е роден.
Много майки се оплакват, че децата им не пият чайове- просто трябва да го залъжеш, а ако почне от бебе, и като по-голям ще пие без проблем. Ако не иска чист, слагай му захар, докато му се услади да пие, а вие на три месеца може и по малко плодов сок да му слагаш за допълнителен вкус и аромат.
И следи дали се чуват хрипове, суха ли е или все едно се задавя, както те е посъетвала и  aja . Ако има развитие, пак пиши. Но не бързай със сиропите, ако не продължи.

# 11
  • Мнения: 717
Аз също препоръчвам сиропа на д-р Тайс. Може да се дава на малки бебета, не им е неприятен и помага.

Общи условия

Активация на акаунт