за силиконовите зърна

  • 374
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
Мили мами,

да ви питам дали да си набавя превантивно още преди раждането силиконови накрайници за кърменето, защото знам, че почти всяка момиче има леко разраняване в първите дни. Как се ползват, за да може все пак и гърдите да загрубеят - едно кърмене с тях и едно без тях или по друг начин. Въобще има ли ефект от това чудо на техниката Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 639
 Силиконовите зърна се ползват по медицинско предназначение , за майки , чиито естествени зърна не са добре оформени или най-често са вдлъбнати  .

  Аз лично не те съветвам да си купуваш , ако нямаш реална нужда от тях  Peace  . Разраняването на зърната не е при всички майки .
 Не съм сигурна , но милсля ,че  има техника за слагането на гърда , за да се избегне разраняването .

 Ето ти БИБЛИОТЕКА  за всички въпроси около кърменето .  Wink

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ефект имат само за корекция на плоски или вдлъбнати зърна.За предпазване от рагади не вършат никаква работа,а при вече образувани рагади само става още по-зле,защото претриват и отварят наново болните места - това от моя опит.
Не си давай парите за излишни неща Wink Ако се наложи,винаги могат да се купят след раждането.

# 3
  • Мнения: 128
Аз си купих силиконови зърна след като родих и като установих, че имам абсолютно плоски зърна. Мисля че бяха някъде кам три лева двете.  Ползвах ги няколко дни докато ми се оформиха зърната. Не мога да кажа обаче че са ме предпазили от разраняване на гърдите! Ако имаш проблем с плоски зърна, на мен най-вече ми помогна помпата . Мисля че с нея се оформиха най-добре!
Успех!  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 6 249
И аз ги ползвах заради плоски зърна и мога да ти кажа, че ужасно ме разраняваха! Слава Богу, че вече се кърмим без тях!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт