Сполучливи имитации на маркови парфюми

  • 235 348
  • 729
  •   1
Отговори
# 330
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 283
днес си взех от подлеза на централна гара Адикт на Роксан за 8.70лв. Пръснах се засега миришка добре

# 331
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Здравейте! Май темата нещо позамря, но аз искам да се похваля.  EmbarassedВчера си взех Mood  ALIEN.  newsm44 newsm68  Най- после си го намерих. Жената го е доставила заради мен. По 3.50 лв. са в Шумен. Взех си два броя, да имам  Laughing Но в магазина ми казаха, че Роксан спират ALIEN. Днес се напръсках с Ейлиън сутринта и сега още го усещам. Значи откъм трайност нямам забележки. Не мирише и на спирт, затова ме устройва.

 Хубав ден !   bouquet

# 332
  • Мнения: 2 172
  Здравейте! Май темата нещо позамря, но аз искам да се похваля.  EmbarassedВчера си взех Mood  ALIEN.  newsm44 newsm68  Най- после си го намерих. Жената го е доставила заради мен. По 3.50 лв. са в Шумен. Взех си два броя, да имам  Laughing Но в магазина ми казаха, че Роксан спират ALIEN. Днес се напръсках с Ейлиън сутринта и сега още го усещам. Значи откъм трайност нямам забележки. Не мирише и на спирт, затова ме устройва.

 Хубав ден !   bouquet

При мен пък е адски нетраен  Rolling Eyes След 10 минути почти няма никой.

Да не говорим,че мъжът ми се потресе от този аромат и ми каза,че воня на пенсионерка   doh

А цял ден упорито му обяснявах как цялата тема е луднала по този парфюм  Laughing

Явно ще се пръскам с него,когато съм самичка.Мен не ме дразни чак толкова,приличен е.Не е моят аромат определено,но не мога да кажа и че не ми харесва  Peace

Но сега си искам Dior Cherie ,това определено е един от МОИТЕ аромати.
Леко сладък/череша/,цветен,леко пудрен и адски нежен и женствен  Heart Eyes Heart Eyes

Ако мога да си го взема и в оригинал ще съм адски щастлива,но и цената му е ...  ooooh!

# 333
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Елфичка, добре, че не си се подвела - Роксан е дооста по-гаден от Мууд и Тренди. А тези цени какви са  Shocked Аз от парфюмерията на "Черковна" взимам Мууд за 3.00лв, Тренди за 5.00 и единствения си и последен Роксан за 7 и нещо

Addri, ще конкретизираш ли къде по-точно на Черковна е този магазин?

Конкретизирам веднага - това е на Черковна малко след ъгъла с бул"Мадрид" в посока "Оборище" от лявата страна. Почти на спирката на 72 е. Има голяма рекламна табела на Класик над витрината. Много добре е зареден магазинът с почти всички Муудита, Трендита и т.н., а има и тестери

спирката е на рейс 120  Peace
(72 въобще не минава по Черковна)

# 334
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
elfi4ka, май не си единствената, на която ALIEN-а се губи след 5-10 минути. Много харесвам аромата, но след 10 минути нищо не усещам от него, независимо, че околните ме убеждават, че го усещат. Това ми е странно много, защото имам други Мууд-чета и с тях нямам такъв проблем.
С това описание на Miss Dior Cherry ме запали по него.  Heart Eyes 


Много благодаря на Addri за ALIEN !   bouquet  Hug

# 335
  • София
  • Мнения: 1 580
Ох, да. Вярно, че е на 120 спирката  ooooh! Голяма съм патка.
Аз станах снабдител на форума с Елиън  Laughing На мен също не ми харесва особено и затова моят замина при Кемистри. Странно, но при мен беше доста траен обаче не ми допадна като аромат. Ще чакаме сега Юличка да каже на нея дали й трае повече и колкко е близък с истинския, че аз само в БЗ съм душила оригиналния преди сума време и не съм го ползвала.
Иначе покрай Муудчетата така се запалих по Инстант, че му надух главата на милия ми мъж как ще си го взема в оригинал и той за да млъкна най-сетне и да спра да го мъкна по парфюмерии се хванал и ми го поръчал  Heart Eyes Ще мога след това да кажа по-компетентно разликите. Иначе имитацията е страховито силна и трайна. Целият ми кош за пране мирише на него. Още с отварянето на шкафа ме лъхва  Laughing

# 336
  • Бургас
  • Мнения: 364
Големи благодарности на Аddri за "Мууд" - "Alien"!  Hug Страхотна си!
В сравнение с всичко, което съм душила като негови имитации, тази е прилична. Напръсках се още като се видяхме с Адри преди два часа - все още ухае. Като се прибрах веднага подуших оригинала, но от силната миризма на имитацията вече нищо не усещам. Това е добър вариант за всеки случай, но оригиналният парфюм "Alien" е незаменим. Аз много трудно понасям миризмите на парфюмите - повечето в най-добрия случай ме задушават, но се стига и до главоболие и световъртеж.  ooooh! Та само със "Шафали" (който вече не се произвежда) и сега с "Alien" нямам този проблем (поне в сравнение с парфюмите, които съм ползвала).

# 337
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Аз, както и много други форумки ( Wink ) вече имаме имитацята на Зелената ябълка:



Да я похваля и тук -- много приятно ароматче, неочаквано добра трайност -- дори го усетих докато се къпах снощи, при положение, че го бях напръскала рано сутритнта!!! Simple Smile
   имам въпросче- Кой номер е въпросния аромат, че не можах да се ориентирам в каталога  Embarassed

# 338
  • Мнения: 431
W49 пише при мен.   bouquet

и е точно същото оранжево от картинката Simple Smile

Последна редакция: сб, 05 юни 2010, 13:01 от Mea_Culpa

# 339
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Благодаря  Hug
задължително ще пробвам. Много се зарибих   bouquet

# 340
  • Мнения: 1 167
Днес ходих в Карфур Варна и не успях да намеря мууд. Въобще има ли?

# 341
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 283
след като си взех малко муудче, малка ябълка, роксан, сега искам и тренди да си взема, но да Ви попитам в Пловдив къде ги има трендита????

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 364
Днес ходих в Карфур Варна и не успях да намеря мууд. Въобще има ли?


В "Карфур- Бургас има, но само определени номера. Странно - не трябва ли да ги има и в другите им хипермаркети? Преди май и Елфичка спомена, че в пловдивския "Карфур" няма.

# 343
  • Мнения: 1
В Карфур Бургас има муудчета има и Роксан от 100 мл  няколко номера даже са за 4,00лв,но някой знае ли къде има трендита?

# 344
  • Мнения: 87
Да споделя и аз моя опит с търсенето на мууд парфюмите. На пазара на нашия град има щанд за козметика и реших да погледна какво предлагат и видях едни малки шишенца, които приличат на мууд, но пише trendy и бяха по 15 мл за 2,30лв. Сториха ми се съмнителни, защото разбрах от вас, че отдолу на шишенцето имат номера, а тези нямаха и бяха 5-6 броя в различни цветове - оранжево,син'о,червено..., за фирма производител пишеше роксан. Как ви се струва всичко това????
Продължавам да търся истински муудчета по 20 мл бяха, нали?

Общи условия

Активация на акаунт