преваряването на водата

  • 1 680
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,
Искам да ви питам до кога трябва да се преварява водата за бебето? Таня вече е на 10 месеца и се зачудих дали не и е време да мине на непреварена или на някаква минерална.
Ще съм ви благодарна за мненията  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 042
Аз мисля да преварявам до 1 годинка, а после на някаква трапезна вода. Още не съм се консултирала с педиатърката на Съни по въпроса де, ама като наближи ....
още сме на 8 месеца

# 2
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Сиси е на 3г и избягвам да и давам чешмяна вода. Пие минерална, трапезна, изворна...каквато се случи. Ако не ти тежи, продължавай да преваряваш. После избирай трапезна вода или минерална, но по слабо минерализирана. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Благодаря ви за отговорите - значи продължавам засега с преваряването  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 006
На 10 месеца може6 да дава6 води4ка от каните "БРИТА",но ина4е е хубаво поне до  годинка да се преварява 4е6мяната вода Grinning Успех

# 5
  • Мнения: 343
Изчакай още малко, просто сега лятото не е най-удачно да спираш преваряването, заради повечето чревни инфекции, които могат да се пипнат.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: mishka
Изчакай още малко, просто сега лятото не е най-удачно да спираш преваряването, заради повечето чревни инфекции, които могат да се пипнат.

Да, наистина лятото не е най-удачното време Simple Smile Благодаря за отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт