Не, просто не мога да повярвам!

  • 1 990
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Само тези, които знаят колко много проблеми имах с говоренето на Оли ще ме разберат!
Момичета, днес ми е най хубавият ден! Просто още не мога да повярвам и го съобщавам първо на вас- а тати ще разбере като се прибере от работа. Оли каза цели 2 изречения и то на български!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Толкова съм щастлива! Тя досега нищо не казваше......повечето от вас знаят какви проблеми имах, особенно в градината и...
Леле така се развълнувах, че забравих да ви кажа какво каза момата...Значи гледахме албумчетата на бебоците във форума и Оли каза : Бебето се люля! А после каза за нейната снимка: Бебето папа сирене!
Не мога да повярвам! Първото изречение и то на български! На български език! Никога не съм си представяла, че ще каже нещо на български!Иде ми направо да ревна от радост! Все съм се надявала поне само да разбира!
Их с каква гордост само ще кажа това на баща и довечера!
Черпя ви всички виртуално!
 Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 1
  • Мнения: 1 366
Щастлива съм миличка заедно с теб. Както виждаш, всички, които те успокоявахме бяхме прави!!! Честито Ви бърборкане. Сега, като отприши ще я молиш малко да мълчи  Flutter Hug

# 2
  • Мнения: 1 017
Това е много хубаво!!
Браво на Оли! Как е зарадвала мама!!!
Другия път ще могят и да си бъбрят с Митака Wink

# 3
  • Мнения: 1 238
Щастлива съм миличка заедно с теб. Както виждаш, всички, които те успокоявахме бяхме прави!!! Честито Ви бърборкане. Сега, като отприши ще я молиш малко да мълчи  Flutter Hug

Няма да я моля! ЗАклевам се!!!!!!!!!!!!Само да ми говори на български, направо ухото ще ми гали! Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 072
Торни, разплака ме Hug Heart Eyes
Милото детенце. Ето, дойде заветния момент, имате си ве4е малко бьбрив4е.
И на дядо си се обади , даму кажеШ.
Как вси4ки сме живели с това и как сега се радваме заедно с тебе. Heart Eyes

# 5
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естити ви първи изре4ения!
Супер е 4е Оли говори на БГ, застото си мисля 4е пове4ето деца живее6ти в 4ужбина само го разбират , а рядко говорят. А 4уждия език 6те не 6те , 6те го нау4и. А може би след 3 месеца сте говори и френски?  Simple Smile

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Браво на Оли,малка сладка бърборанка  Hug Видя ли бе, Лиле, а ти само се кахъреШе,ха да те видя сега   bouquet И моята като каза за първи път "навънка" и аз като зароних едни крокодилски от умиление  Embarassed
Да ти е жива и здрава и да бърбори на воля  Hug Heart Eyes

# 7
  • Spain
  • Мнения: 3 750
браво на малката красавица  newsm44 smile3501 smile3501
а дано да се нау4и добре  да приказва българския .
така става ..а ти толкова се притеснява6е Simple Smile
стимулираи я и продължаваите така .   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 423
БРАВО!!!!!
Сега няма нищо да я спре, само така!
И като гледам на колко години е,
май не е никак късно да проговори.
На мои съседи детенцето е на 2 и половина
и само буботи нещо си, дето ми е трудно да раzбера,
а твоето каzва zели иzречения, супер!

# 9
  • Мнения: 2 825
Браво на Оли  smile3501 smile3501 smile3501
А на мама и тати, честита бърборана Hug

# 10
  • Мнения: 1 238
браво на малката красавица  newsm44 smile3501 smile3501
а дано да се нау4и добре  да приказва българския .
така става ..а ти толкова се притеснява6е Simple Smile
стимулираи я и продължаваите така .   bouquet

Наистина това ме амбицира да я стимулирам още повече Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Сега като челикопнея още повече да и чета книжки и тн. А по рано, когато само Ъкаше и сочеше с пръста се бях отчаяла толкова много че даже си виках:дано поне датския да го научи...А сега как ми е драго само...Божеееееееее....цели 2 изречения на български! Момичета, днес не съм на себе си......
Иначе вчера на площадката едно французойче направо ми взе акъла! Беше с една глава по ниско от мойта, едва ходеше, ама устата му не спря! Така хубаво приказваше това дете! Аз не разбирам френски, но виждах как си приказва с учителката му...Евала, браво, това сигурно е генийче някакво. Та вчера си казах: еееххх, поне 2 думи да каже Оли...и ето Най после Господ ми чу молбата...
Ох, прощавайте ме, май наистина много ми дойде вълнението днес...
Май ще кривна до Шампиона да си купя една биричка да падна на Земята отново, че в момента не знам на коя планета съм... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 238
БРАВО!!!!!
Сега няма нищо да я спре, само така!
И като гледам на колко години е,
май не е никак късно да проговори.
На мои съседи детенцето е на 2 и половина
и само буботи нещо си, дето ми е трудно да раzбера,
а твоето каzва zели иzречения, супер!

Абе то и мойто до вчера буботеше...днес незнам....вече незнам даже сънувах ли или е истина...щото ся пак се заигра тука и млъкна...

# 12
  • Мнения: 1 194
Браво на малката бърборана! Мосля си, че тя отдавна си е "знаела " български, но в Дания е била объркана от детската градина и се е чудела какъв език да говори! WinkСега като е по цял ден с теб този объркващ елемент е отпаднал и детето се е осмелило да говори!В идя ли, че идването у френско си има и положителни страни! Hug
Поздравления!

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 11:47 от mariakara

# 13
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
4естито ви проговаряне  bouquet
много деца знаят как , но те си избират момента кога  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 212
Ajdeee, ve4e 6te i vikam Olinka-barborinka Grinning Heart Eyes
Umno dete, da ti e jiva i zdrava.
4estito 4estito 4estito. Hug

Общи условия

Активация на акаунт