Моля, не ми местете темата!!!!!!! Става въпрос за педиатър в Пловдив.

  • 2 806
  • 5
  •   1
Отговори
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Пуснах тази  тема в "Здравния", нооо....никакъв отговор, а пък се съмнявам, че никой не може да помогне. Тук поне със сигурност влизат повече хора.

Та, става въпрос за една приятелка, на която й се налага от другия месец да се премести в Пловдив. Идея си няма от града, улици...и т.н. Молбата е някой да й препоръча добър педиатър за сина й. Единственото, което знае е, че ще живее в кв."Кючук Париж". Знам за белия списък, но там обикновено се говори за б-ци, улици и т.н., а това нищо не й говори.

Предварително благодаря!

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 11:43 от Леля Ог

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Доколкото си спомням в здравния имаше такава тема. Аз живея в Кючука ,но досега на свестен лекар не съм попаднала. Ползвам услугите на един пенсиониран лекар,много добър диагностик.
Виж това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4368.msg547479#msg547479

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 12:25 от ljuboznatelna

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Сестра ми има абонамент в частния медицински център "Вела". Мисля, че там работят само с бебета и деца. Нямат договор със Здравната каса, обаче, затова има и личен лекар, който обаче прави само имунизациите и ваксините. За всичко друго ходи във "Вела".

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Зависи за какво й трябва лекар Simple Smile
Моята педиатърка е д-р Лучия Стайкова, работи в медицински център Ултрамед на "6-ти септември", с договор към ЗК.
Добър диагностик е, не изписва лесно лекарства, особено ако и родителите не бързат с тях; работи и с хомеопатия, особено ако и родителите са склонни да я ползват.
Живее в Кичук Париж и съм я търсила у тях по телефона и на място, като ми се е налагало.
Сестрата в кабинета е изключително мила, разбрана и лъчезарна.

От моя гледна точка минус е, че не разбира особено от кърмене и захранва по стандартна бг-схема, но това изобщо не би трябвало да притеснява приятелката ти, ако детето й е над тази възраст.

# 4
  • Мнения: 843
 За д-р Лучия Стайкова гласувам и аз:-)) Джипи ми е , а по специалност е педиатър  -  Ултрамед", ,ул. "Св. Горазд" № 6


   Бу, а била ли си при офталмолога на " Ултрамед"  ...Simple Smile) Питам де...Simple Smile

# 5
  • Мнения: 843
  Сори за офф-а, това беше за ЛС, ама се разсеях:-)


  Ако  и е далече центъра на града, ще разпитам за педиатър в "Кичука"

Общи условия

Активация на акаунт